Çözüldü Acer Aspire 5 bilgisayar mavi ekran verdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

freakcnsl

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kusura bakmayın hocam. 10 dakikaya kesin gönderiyorum. Eğer yapabilirsem. İlk defa yapacağım çünkü.
Mavi E.rar buyurun
Hocam attım bakabilirsiniz.
Intel sürücülerinizi kurun.

Ben disk kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum.

HD Tune ile disklerinize test yapın. "Quick scan" kapalı olacak şekilde bir tarama yapacaksınız. "Eror scan" sekmesinden bad sector kısmından.

Tarama sonucunu bana ekran görüntüsü olarak atın.
Dosyaları paylaşın.

Dosyaları paylaşın.

Tamam hocam birazdan paylaşacağım.

Kusura bakmayın hocam. 10 dakikaya kesin gönderiyorum. Eğer yapabilirsem. İlk defa yapacağım çünkü.
Mavi E.rar buyurun
Hocam attım bakabilirsiniz.

HD Tune ile disklerinize test yapın. "Quick scan" kapalı olacak şekilde bir tarama yapacaksınız. "Eror scan" sekmesinden bad sector kısmından.

Çözüm

HD Tune ile disklerinize test yapın. "quick scan" kapalı olacak şekilde bir tarama yapacaksınız. "eror scan" sekmesinden bad sector kısmından.

Hocam zaten kaç gündür Intel'den güncelleme geliyordu yapmıyordum. Çok teşekkür ederim hocam. Disk kaynaklı bir hata mı?

Belli olmaz. Dediğim testleri bana atın.

Çözüm işaretinizi kaldırıyorum, dediklerimi denedikten 3 gün sonra mavi ekran almazsanız o zaman çözüm işaretleriz.

Tamam hocam çok teşekkür ederim.
Hocam HD Tune indirdim tam açtım uygulamayı mavi ekran verdi. Siyah oldu ekran sonra gitti ve uygulama açılmadı.
Explorer çöktü sonra hocam.
Hocam ben ne yapacağım?
Yardım etmeyecek misiniz?
Tamam hocam çok teşekkür ederim.
Hocam HD Tune indirdim tam açtım uygulamayı mavi ekran verdi. Siyah oldu ekran sonra gitti ve uygulama açılmadı.
Explorer çöktü sonra hocam.
Hocam ben ne yapacağım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı