Acer Aspire 5720'ye Mac OS X 10.8 destekler mi?

cemilmeral29

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Acer Aspire 5720'ye Mac OS X 10.8 destekler mi?
Eğer desteklerse bana yardım ederseniz sevinirim :)
Bu sistemin özellikleri;
İşlemci: Intel Core 2 Duo T5450 1.66GHz
Ekran Kartı: Mobile Intel Graphics X3100
RAM: 1GB
HDD:160GB 5200rpm
Wifi: Kart bozuk (bu makineye ve Mac OS X'e uygun Wifi kartı söyleyebilirseniz sevinirim)

Wifi karta gerek yok edimaxın usb wifisi işinizi görür... Makineniz %99 uyumlu... ML2 kurulum technopat videolarında mevcut... Deneyebilirsiniz..

Wifi karta gerek yok edimaxın usb wifisi işinizi görür... Makineniz %99 uyumlu... ML2 kurulum technopat videolarında mevcut... Deneyebilirsiniz..

%99 derken yani donanım ile ilgili bir sıkıntımı var ? Birde hem Mac OS X'de,hemde Windows'da çalışabilecek Wifi kartı önerebilirmisiniz? Çünkü 2 USB çalışmamaktadır.

%99 en iyi ihtimaldir :D %100 uyumlu istiyorsanız Macintosh alacaksınız... Kurulum seçimlerinde usb ps2 klavye seçeneği var onu seçerseniz çalışır..

%99 en iyi ihtimaldir :D %100 uyumlu istiyorsanız Macintosh alacaksınız... Kurulum seçimlerinde usb ps2 klavye seçeneği var onu seçerseniz çalışır..
İatkos l2'yi internetten indirdim, şuan Acer Aspire 5720 bilgisayara iatkos l2 yüklüyorum inşallah çalışır :) bi de en yakın zamanda "aspire 5720 iatkos l2" rehberi yapacağım ama burayamı yazayım yoksa yeni konumu acayım cevabınızı bekliyorum :)

- - - Güncellendi - - -

Söyle bir hata oldu resimde gördüğünüz gibi ekranı dörde böldü ve klavyeyi tanımadı özelleştir bölümünden ps/2 seçtiğim halde , lütfen yardım edebilirmisiniz?
slzkh.jpg

Neyse kardeş senide meşgul ettim. Acer Aspire 5720 de x3100 ve T5450 kextleri uyuşmadı (tonyx86,osx86 gibi sitelerden baktım) Ha bir de başka sisteme mac yükledim ve baya bi araştırma yaparak 10.7.1 yükledim anlık olarak 10.7.5 olarak güncelledim, güncelleme yaparken önceden yüklemiş olduğum kextleri yüklemedim :). Adobe CS6 yükledim sorunsuz bi şekilde çalışıyor, sistemi uyku moduna soktuğumda tekrar uyanabiliyor (uyanmama sorunu bazı Asus'un P5G41 serisi anakartlarda desteklemiyor) Sadece ufak bir sorun oldu App Store'da Bilinmeyen hata uyarısı aldım ama https://www.technopat.net/forum/mac...-store-hatasi-bilinmeyen-bir-hata-olustu.html adresinden sorunu çözdüm :) Makine ayrıntıları aşağıda ekran görüntüsü aldımen yakın zamanda(1-2 hafta sonra) yeni konu açarak aşağıdaki sisteme ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşacağım :)

sptnw.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı