Acer Aspire 5738G Sürekli Bip Sesi Geliyor

Ben kendim sökeceğim bir sonuç çıkmaz ise şimdilik sesi kapatma gibi bir şansımız yok mu sonra değiştiririm memlekete gideceğim Minecraft oynamak için yanımda götürmem lazım. :)

Ya arkadaşlar bilgisayara zarar verecek şekilde vurmadım sadece konunun dikkat çekmesi için yapılmış bir şey. Hatta başlığımda "Bilgisayarım Bana Küfür Ediyor" du.

Çok güzel yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Bilgisayarımı daha öncede söktüm hani bilgisayarına bakanlar temizlik yaparlar ! Bios da öyle bir ayara rastlayamadım demek ki bazı insanlara niyetinizi anlatamıyorsunuz olmayınca olmuyor. Bana bu şekilde yardımcı olacak kimse mesaj atmasın lütfen. Benim burada bir sorunum var ve kimseye yanlış bir şey söylemedim sanki bilgisayarıma yumruğu çaktım öbür tarafından çıktı niyetim bilgisayarı bozmak olsaydı çoktan yapmıştım o işi. @samet67671 Karşılık vermemenizi rica ediyorum.

O zaman hoparlörü sök :) şaka bir yana Bios Setup kısmında bulamadın mı? Yabancı bir kaç kişi biostan kapatmış.

Bulamadım klasik tarih, saat ve boot. Sorunum kesin olarak anakart da ise anakartı sonra değiştireyim başka çözüm yok herhalde. :)

Öyle bir şey olduğunu bilemezsin ki. En iyisi içini aç parçaları sök teker teker temizle girişlerini kendisini vs. temizledikten sorna bir de takıp çalıştır bakalım.

Memleket den geldiğimde ilk işim olabilir, sanırım başka bir şey kalmadı teşekkür ederim .

Çözebilirsem konuya yazarım çözümünü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı