Acer Aspire 5742G Windows 10 Driver Sorunu

• Konuyu başlatan deGGa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B

deGGa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımın işletim sistemi Windows 7. Windows 10 yüklemek istiyorum. Sıfırdan yani format atacağım. Bilgisayarımın sadece Windows 7 driver desteği var. Windows 10 driverları kendisi bulup yüklüyormuş. Driverda sıkıntı olur mu?

Bilgisayarım:
Acer Aspire 5742g

Sorun çıkmaz sanırım Windows Update den sürücüleri yükleyin eğer olmazsa Windows 7 ye geri dönün.Ama kurulumu Windows 10 yükseltme aracı ile yapın.
Windows 10

Windows 7'ye geri dönmeni gerektirecek bir durum yok. Yükseltmede yapma bence. Temiz kurulum yap. Sürücü konusunda sorun yaşamazsın.

Uyumsuzluk çıksa ne olacak örneğin çok eski bir bilgisayarım var Windows 8.1 yükleyince mavi ekran verip uyumsuzluk diyordu ama Windows 7 yükleyince sorunsuz çalışıyordu bence o yüzden önce yükseltsin sonra olursa temiz kurulum yapar

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımın işletim sistemi Windows 7. Windows 10 yüklemek istiyorum. Sıfırdan yani format atacağım. Bilgisayarımın sadece Windows 7 driver desteği var. Windows 10 driverları kendisi bulup yüklüyormuş. Driverda sıkıntı olur mu?

Bilgisayarım:
Acer Aspire 5742g
Geçiş yapmanı tavsiye etmem. Bende de aynı cihaz var ve Win 10'a geçiş yaptım. Ara ara mavi ekran hatası almaya başladım. Dediğin gibi driverlar konusunda sıkıntı oluyor. Ayrıca Acer'in resmi internet sitesinde Aspire 5742G modeli Win10'a uyumsuz olarak görünüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı