Acer aspire 5745g Mavericks Kurulumu

Acer aspire 5745g bilgisayarım var. Mac os x mavricks 10.9 unibeast dağıtımını kurucaktım. Aşaağıdaki hatayı aldım bilgisayarımda bluetooth desteği olmadığı için.

Kod:
Kit.IOUSBFamily.  V658.4.4:  already have loaded v999.9.9.
urt] -- completed
-][ SearchForTransportEventTimeOutHandler] -- Missing bluetooth controller Transport!

Son 3 satırı yazdım neolur ne olmaz diye. Yardımcı olursan sevinirim Recep Abi.

İnsanımızın kendi kafasından sorunlara isim uydurma huyuna hastayım. Orada Missing bluetooth controller Transport! yazınca Bluetooth eksik mi demek oluyor :) Tabii ki hayır. Joklin'in de verdiği linkten anlaşılabileceği gibi sorun ekran kartında. O konudaki çözümü bi uygula bakalım.

Ekran karti dosyalarinndan AppleintelHDGraphics dosyalarini sildim basarili sekilde boot etti.

2 sorum daha olucak cevaplarsaniz sevinirim.

Başlangıçta flash belleği takmadan boot etmesi iççin Multibeat 6 daki boot aracını kurdum. Başlangıçta tachpatle laptopun klavyesiini görmedi, Bunu düzeltmek ibaşka bir bootaracımı kurığım ?

Birde ekran kartı driverlerini nasıl yükliyebilirim?
Ekran kartlarım:

• İntel HD graphich(core i5)
  • NVDIA GT420M

Teşekkürler

Laptop klavye ve fareleri PS/2 portunu kullanmkta halen. Multibeast içinden VooDoo PS/2 sürücüsünü yükleyin.

Ekran kartı konusunda ise şansınıza küsün. Mac'in Optimus desteği yok. Sadece Intel'i çalıştırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı