Acer Aspire 5755G Laptop Temizleme

Kutlu Özbakan

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Stajyer Ögrenci
Öncelikle merhaba technopat ailesi. :)

Acer Aspire 5755G markalı laptop'um var. Garanti süreci muhtemelen 2 yıl fakat ben Ankara da oturuyorum teknik servis İstanbul daymış. Ben şu anlık içini açmadan nasıl temizleyebilirim, önerebileceğiniz taktikler var mı ? Daha öncelerinde süpürge makinesi ile işlemci fanına tutuyordum fakat gördüğüm kadarıyla hiçbir işe yaramadı. Sizin önerileriniz nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim PC çalışırken masasnın kenarına getirin. PC'yi kesinlikle hareket ettirmeden sıcak hava çıkan ızgaraya inanılmaz güçlü bir nefes ile üfleyin. Birkaç defa üfleyince etraf toz bulutu olacak zaten ve epet bir toz bulunduğu yerden hareket edip dışarı çıkacak. özellikle hava çıkış kanallarını açmak için etkili bir yöntem.

Öncelikle önerin için teşekkür ederim Burak Alkan . Anlattığın taktiği denedim fakat üflediğim de toz çıkmıyor ama toz kokusu geliyor acaba bir nebze olsa da temizlenmiş midir? Bunun dışında kurutma makinesi ya da süpürge ile ilgili bir tavsiyen var mıdır ? Recep Baltaş sen dende yorum bekliyorum :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı