Acer Aspire 5755G Nvidia Driver Yükleme Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

phudink

Hectopat
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Benim bi sorunum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 2-3 Gün önce her zaman yaptığım gibi biraz oyun oynamak için bilgisayarımı açtım ve Nvidia güncelleme çıktı (Halbuki en güncel sürümünde 350.12). Oyundan sonra güncellerim dedim. Oyuna girdim ve ekranda renkler birbirine girmeye başladı. Bilgisayar aniden mavi ekran verdi bilgisayar baştan başlayınca Nvidia Denetim masasına ve GeForce Experience ye girememeye başladım. Bunun yüzünden de Denetim masasından Nvidia ile ilgili ne varsa kaldırdım ve sitesinden driverını tekrar yükledim. Yükledim fakat yükleme bittikten sonra bilgisayar otomatik olarak baştan başladı. Bilgisayar açılıncada güncelleme zımbırtısı gene çıktı (yahu daha yeni indirdim!) Onada eyvallah dedim tekrar güncelleme yaptım bilgisayar gene baştan başladı GENE GÜNCELLEME ÇIKTI! Yapıyorum yapıyorum her resetlendiğinde gene güncelleme çıkıyor. Format bile attım bu sorun yüzünden ama hala devam ediyor. Bunun sorunu nedir bana bi yardımcı olurmusunuz? Aygıt yöneticisinde ekran kartım sapasağlam gözüküyor az önce bir daha güncellemeyi indirdim ve böyle bir hata aldım resminide koyuyorum (Ayrıca otomatik 300 MB indire indire yazık internet hızım 3megabite düştü daha ayın 11 inde..)

Resim :

Rundll.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı