Acer Aspire 6935G Nasıldır?

Jok

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle iyi akşamlar. Benim bilgisayarımın modeli Acer Aspire 6935G hangi oyunları donmadan akıcı bir şekilde oynarım? Bir sorum daha ben driverlarımı güncellemek istiyorum ama hangi siteden neyi indireceğimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim. İyi akşamlar :)

Bu cihazla pek oyun oynayacağınızı sanmıyorum fakat driver güncelleme konusuna gelirsen aşağıdaki bağlantıyı indirip driverinizi güncelleyebilirsiniz.
Fakat önce yapman gereken yüklü olan driveri kaldırıp sistemi yeniden başlattıktan sonra driveri yükleyebilirsiniz.
Nvidia Driver

Şu konuya bakın sürücüler için.
Driver Identifier aracıyla taracaksınız ve sonuçlar listelenecek. Güncelleme olanlar çıkar karşınıza. Ama yararlanmak için mesaj sayısı yeterli değil galiba. İsmine bakıp Google'dan aratırsınız.

Sayın Berke Kan benim mesajım 200 değil melesef ki

- - - Güncellendi - - -

okankurubas driverlerı ' Program değiştir veye kaldır ' kısmından mı kaldıracağım?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı