Acer Aspire 7 A715-42 batarya sağlığı nasıl?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 8 gün oldu ama bataryada yüzdelik %1 kaybı olmus bu normal mi acaba? Arkadaşlar Acer care böyle bir zımbırtı var bunu açmalıyım sizce faydası var mı sehir efsanesimi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    128 KB · Görüntüleme: 85
  • aa.PNG
    aa.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 74
  • 99.PNG
    99.PNG
    27,2 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 8 gün oldu ama bataryada yüzdelik %1 kaybı olmus bu normal mi acaba? Arkadaşlar Acer care böyle bir zımbırtı var bunu açmalıyım sizce faydası var mı sehir efsanesimi.

Prizde oyun oynarken veya işlerini yaparken aç bence. Ben açıyorum.

Şarj sınırını açarsan en az abartısız yazıyorum. Bataryayı 10 sene sorunsuz kullanırsın. Bu arada batarya devamlı takılı kalsın.

Prizde oyun oynarken veya işlerini yaparken aç bence. Ben açıyorum.

Hocam batarya ayarını açarsam eğer iyi olur diyorsun.

Şarj sınırını açarsan en az abartısız yazıyorum. Bataryayı 10 sene sorunsuz kullanırsın. Bu arada batarya devamlı takılı kalsın.

O ayarı açmazsam sıkıntı olur mu hocam.

Hocam 1 haftalik laptopta dusus normal mi?

Son düzenleme:
Tuhaf bir durum yok %99.9 hata payı 1000 de 1 okuma hata payı normal sayılır. Pilin içindeki çipin bilgi akışı kaynaklı kabul edilebilir bir durum. Sıkıntı yok.

Tuhaf bir durum yok %99.9 hata payı 1000 de 1 okuma hata payı normal sayılır. Pilin içindeki çipin bilgi akışı kaynaklı kabul edilebilir bir durum. Sıkıntı yok.

Taner hocam cok teşekkür ederim sizide mesgul ettim biraz tuhafima gitti kusura bakmayin pilin omru CMD Power CFG / energy komutunda 99 yuzde uzuldum 1 haftalik ürün batterywiwerinfo 99.9 gorunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı