Acer Aspire 7 A715-43G alınır mı?

Daha fazla  
Yakın zamanda bir bilgisayar alacağım ve bana bu laptopu önerdiler sizce nasıl YouTube'da çok fazla testini bulamadım.
İşlemci: Ryzen 5 5625U.
Ekran kartı: RTX 3050.
RAM: 8 GB.
Ağırlıklı olarak oyun ve yazılım için kullanacağım ve aldıktan sonra 8 GB da ben ekleyip çift kanal yapacağım, fakat Ryzen'u işlemciler nasıl bilemiyorum. Gennelikle FPS oyunları ve hikayeli oyunlar oynayacağım. LoL, CS:GO, belki RDR2, FH5 tarzı, çok yüksek grafik beklentilerim yok, fakat yine de kaldırmasını ve oynatmasını isterim. Bütçem 15 bin TL bu civarlarda daha kaliteli var mı? 1 2 bin aşabilirim hafif.

Yakın zamanda bir bilgisayar alacağım ve bana bu laptopu önerdiler sizce nasıl YouTube'da çok fazla testini bulamadım.
İşlemci: Ryzen 5 5625U.
Ekran kartı: RTX 3050.
RAM: 8 GB.
Ağırlıklı olarak oyun ve yazılım için kullanacağım ve aldıktan sonra 8 GB da ben ekleyip çift kanal yapacağım, fakat Ryzen'u işlemciler nasıl bilemiyorum. Gennelikle FPS oyunları ve hikayeli oyunlar oynayacağım. LoL, CS:GO, belki RDR2, FH5 tarzı, çok yüksek grafik beklentilerim yok, fakat yine de kaldırmasını ve oynatmasını isterim. Bütçem 15 bin TL bu civarlarda daha kaliteli var mı? 1 2 bin aşabilirim hafif.

Hepsi buradaki Dell G15 16 GB RAM RTX 3050 modeli oneririm 1000 TL kadar fark var.

İşlemci düşük enerji tüketimi için, oyunda çok iyi performans vereceğini sanmıyorum. Ekran kartı da muhtemelen düşük TDP'li modeldir.

İşlemci düşük enerji tüketimi için, oyunda çok iyi performans vereceğini sanmıyorum. Ekran kartı da muhtemelen düşük TDP'li modeldir.

Peki yakın bir fiyata alabileceğim başka modeller var mı, laptop piyasasına çok hakim değilim fakat birkaç sebepten laptop almak zorundayım.

Hepsi buradaki Dell G15 16 GB RAM RTX 3050 modeli oneririm 1000 TL kadar fark var.
Link var mı hocam.

Oyun için.

Oyun için u tipi işlemci almayın pişmanlık olur onun dışında güzel fakat üstte atılan Nitro 5 daha iyi olabilir.

H serisi öneriliyor diye biliyorum doğru muyum hocam bir de Dell G15 5111'e baktım biraz ama çok sorunu olduğu söyleniyor sizce nasıl?

https://www.trendyol.com/acer/nitro...ampaign=akakce_urun_listeleme&v=1.34.5[/ [/U
[QUOTE="Ege Hanedar, post: 2066737...mpaign=akakce_urun_listeleme&v=1.34.5[/QUOTE]
Hocam bu fiyata biraz şaka gibi geldi herhangi bir kroniği var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı