Acer Aspire 7 A715-43G alınır mı?

Bütçe
17.000
Çöp? Bir sebep belirtseydiniz keşke, arkadaşlarımdan bazıları Acer kullanıyor herhangi bir sorun yaşamadılar yani markanın kronik bir sorunu yok giriş seviyesi ve F/P laptop konusunda aşırı iyi iş yapıyorlar.

Malzeme kalitesi ve sağlamlığı Casper'dan hallice. Bende de 12 yıllık Compaq var halen sorunsuz çalışıyor bu ölçüt değil. Şans işi, kumar oynayacak parası olan alır.

Malzeme kalitesi ve sağlamlığı Casper'dan hallice. Bende de 12 yıllık Compaq var halen sorunsuz çalışıyor bu ölçüt değil. Şans işi, kumar oynayacak parası olan alır.
Gayet yeterli hocam laptopun üstünde tepinmiyorsanız veya yerlere fırlatmıyorsanız sorun yaşamazsınız. Teknoloji zaten başlı başına şans işidir en iyi markada bile sorun yaşayabilirsiniz, burada önemli olan soruna ne kadar rastladığı olmalı. Casper gibi Clevo kasaya etiket basan bir markayla Acer karşılaştırılamaz.

Nitro serisi hariç Acer'e bulaşma hocam. Ayrıca harici ekran kartlı alacaksan H serisi işlemci almalısın, U serisi işlemciler oyun için p
Nitro serisi hariç Acer'e bulaşma hocam. Ayrıca harici ekran kartlı alacaksan H serisi işlemci almalısın, U serisi işlemciler oyun için pek uygun değil.
Hocam bu söyledikleriniz bütçeme uygun mu eğer uygunsa rica etsem link atabilir misin

beyler birde şu oyunlarda bu bilgisayarla kaç fps alabilirim?
Valorant:
Fortnite:
Gta 5:

Hocam bu söyledikleriniz bütçeme uygun mu eğer uygunsa rica etsem link atabilir misin?

Bir de şu oyunlarda bu bilgisayarla kaç FPS alabilirim?
Valorant:
Fortnite:
GTA 5:

Bu oyunlar zorlamaz hocam 3050 ekran kartlı Nitro laptopu, GTA 5'te gelişmiş grafikleri bile açsan yine 1080p 80-90 FPS alırsın.

Oo güzelmiş peki ya diğerleri?

Senin ilk yazdığın Amazon'daki laptop U serisi işlemcili ve düz model. Oyun için ben olsam almam çünkü hem işlemciden dolayı hem soğutmasının Nitro kadar iyi olmamasından dolayı oyun esnasında FPS dropları olur. Piyasa çok yükseldi yoksa bu bütçe ile 3060'lı laptop alırdın. 2. el takıntısı yoksa 3060 ekran kartlı 2. el laptoplara bak hocam.

Senin ilk yazdığın Amazon'daki laptop U serisi işlemcili ve düz model. Oyun için ben olsam almam çünkü hem işlemciden dolayı hem soğutmasının Nitro kadar iyi olmamasından dolayı oyun esnasında FPS dropları olur. Piyasa çok yükseldi yoksa bu bütçe ile 3060'lı laptop alırdın. 2. el takıntısı yoksa 3060 ekran kartlı 2. el laptoplara bak hocam.
Hocam şuan 2. Ele geçmeyi düşünmüyorum.Önerdiğin bir pc var mu benim bütçelerde

Geri
Yukarı