Acer Aspire 7 A715-51G kullanıcılarının yaşadığı sorunlar

Forumda bakan çoğu kişide 17 saat gözükmüyormuş şahsen ben bakmadım.
Hangi forumda bağlantı gönderir misiniz? ayrıca çoğu kişide kaç saat gözüküyormuş?

Hoparlörde yaşamadım herhangi sorun fakat kulaklık takınca çıtırtı gibi bir ses geliyordu arada.
Ekranınızda yamukluk var mı hocam? Çerçevenin içinde ekran yamuk görünüyor benim ürünüm.

Son düzenleme:
Hangi forumda bağlantı gönderir misiniz? Ayrıca çoğu kişide kaç saat gözüküyormuş?

Ekranınızda yamukluk var mı hocam? Çerçevenin içinde ekran yamuk görünüyor benim ürünüm.

Şu an ben de bulamadım sanırım Amazon yorumlarında yazıyordu yanlış hatırlamışım.

Şarj konusunda kafam çok şişti. Model 51G Freedos olarak geldiği için linux mint kullanmak istedim falan herhangi bir tasarruf modu vs göremedim ayarlarda falan. Bu konuda yardım edebilecek biri var mı acaba windowsa geçmek çok istemiyorum. Linuxa özel ve laptopa sorun olmayacak bir sürücü mü indirmem gerek. Yani mesela şarjı full iken YouTube vs ile yaklaşık 2-3 saat anca dayanıyor bilgisayarı açar açmaz full şarjda ise birşey açık değilken tahmini 3 saat yazıyor. Sistemi daha yeni kurdum ondan mı bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum ; )

Arkadaşlar merhaba,
Aynı laptobu aldım ben de 1 ay oldu. RAM yükseltme yapacağım. Aranızda kimse mevcut olana 8 GB eklemek yerine farklı frekans ve CL değerli RAM takan oldu mu? Yani 3000 mhz CL 18 alsak destek veriyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı