Acer Aspire 7 alınır mı?

Orada satılanların hepsi kazık. Almak istiyorsanız bir şey diyemem.

5800H 5500M var bravoda 19k.

Evet ama birkaç gün önce 17k civarındaydı hala neden fiyatlar artıyor anlamış değilim en mantıklısı biriktirip almak sabır edip.
Hocam illa oradan alacaksa kazık fiyatlar yapacak bir şey yok, siteden bakmak lazım cihazlara hangisi fiyata göre daha alınabilir düzeyde diye.

MSI Bravo 15 B5DD-209xtr Ryzen 7 5800H 16 GB 1TB SSD RX5500M FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar.

Hocam bilgisayar bu evkurdan almak dediğin gibi mantıksız gelmeye başladı bana peki bu fiyata alınır mı farklı bir önerin var mı 10 15 k civarı.

Evet ama birkaç gün önce 17k civarındaydı hala neden fiyatlar artıyor anlamış değilim en mantıklısı biriktirip almak sabır edip.

MSI Bravo 15 B5DD-209xtr Ryzen 7 5800H 16 GB 1TB SSD RX5500M FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar.

Hocam bilgisayar bu evkurdan almak dediğin gibi mantıksız gelmeye başladı bana peki bu fiyata alınır mı farklı bir önerin var mı 10 15 k civarı.

Cihaz pahalı ama kasanın ve donanımların yeni olduğunu söyleyebilirim. Özellikle RTX 3050 güncel bi kart ve DLSS gibi teknolojilerden faydalanabilirsiniz. Oyun oynuyorsanız RAM yetersiz gelecektir 16 GB yükseltirseniz işinizi görecektir. 1 TB ve 32 GB'a kadar yükseltme imkanının olduğunu söyleyebilirim.

Tabii o laptop yerine daha güzel cihazlarda uygun fiyata farklı sitelerde bulabilirsiniz belki.

Düzeltme: 16 GB imiş zaten.

Monster'in bazı kronik sorunları vardı birkaç kişiden duyum almıştım yeni sürümlerde devam ediyor mu?
Cihaz pahalı ama kasanın ve donanımların yeni olduğunu söyleyebilirim. Özellikle RTX 3050 güncel bir kart ve DLSS gibi teknolojilerden faydalanabilirsiniz. Oyun oynuyorsanız RAM yetersiz gelecektir 16 GB yükseltirseniz işinizi görecektir. 1 TB ve 32 GB'a kadar yükseltme imkanının olduğunu söyleyebilirim.

Tabii o laptop yerine daha güzel cihazlarda uygun fiyata farklı sitelerde bulabilirsiniz belki.

Düzeltme: 16 GB imiş zaten.

Sizin bir öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı