Acer Aspire 7 laptop iade edilir mi?

14 300 aldım 14K ya iade etseler falan müşteri hizmetlerine yazsam bir denemeli miyim?
Hocam neden iade almalılar sizce ? Tuşu siz kırmışsınız işlemciyi beğenmedim diyorsunuz alırken de işlemciyi biliyorsunuz az çok kapasitesini iade alacaklarını sanmam ama alırlarsa da vicdan meselesi sen bilirsin.

Amazon'da iade süresi 30 gündür. 30 günün sonunda sorunsuz iade hakkınız olmaz. Mevcut durumunuzu göz önüne aldığımızda hiçbir şekilde iade edemezsiniz.

İşlemciyi neden beğenmediniz?

1.7 Max 2 GHz oluyor performans aşırı kötu be n RAM'le alskalı diye düşünüyordum 16 GB yapınca da değismedi o zaman anladım.

Elinizden çıkarmak istiyorsanız satın hocam. Ne diye iadeyi zorlayıp duruyorsunuz ki?

Hocam size katılıyorum 2.el piyasası benim aldığım fiyatın yukarsında sanırım 2.el satıp başka bir laptop alacağım teşekkürler.

Son düzenleme:
1.7 Max 2 GHz oluyor performans aşırı kötu be n RAM'le alskalı diye düşünüyordum 16 GB yapınca da değismedi o zaman anladım.

Hocam size katılıyorum 2.el piyasası benim aldığım fiyatın yukarsında sanırım 2.el satıp başka bir laptop alacağım teşekkürler.

Laptopun kusursuz olsaydı satabileceğin maksimum rakam 14. Şu an 13 13.5 civarıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı