Acer Aspire 7 RTX 3050 alınır mı?

Bütçe
10000-11000
Monster Abra A7 V 13.1 var ama ısınan kasalardan olması lazım. Araştırabilirsiniz.
Eğer ısınmasın ekran kartından daha çok işlemciye ağırlık vereyim dersen Acer nitro 5 l Ryzen 5 4600 h modeli var

Aslında bende 144 Hz monitor var. Donanım arşivinin 1090 TL'ye duyurduğu monitoru almıştım PS 4 falan için o yuzden bu mantıklı geldi.
Bence bu bilgisayarı kaçırmayın derim. Bir kaç eksisi var ama fiyatını düşününce makul. Eksileri ne diye sorarsanız birincisi plastik kalitesi iyi değil. Bu zaten fiyat kısmak için yapılan bir şey. Ekranı VA panel ki bu monitör ile kullanacağınızdan dolayı sıkıntı olmamalı.

Isınmayla ilgilidir bir kaynak gösterebilir misin? En azından fikir olur.
Aşırı bilgisayar dahisi @Silinen üye sizde görün bunları.

Adam 2. el Dell marka laptop aldık demiş model bile belirtmemiş, diğerleri de aynı model bile değil senin kafan mı güzel kaynak gösteriyorsun bunu?

Allah'ım yarabbim sen sabır ver
Ben açıklamaktan yoruldum. @egeoz316 hocam siz açıklayın lütfen. Tek diyeceğim her kasanın soğutma sisteminin farklı olması .

Pek çoğu normal dizüstü bilgisayarlar. Biz burada G15 modelinden bahsediyoruz. Kaldı ki MSI bile tek fanlı oyuncu dizüstü çıkardı. O da ısınıyor mesela. Kaynak gösterirken daha dikkatli seçin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı