Acer Aspire A315-42G Alınır Mı?

Bu konu için ayrı konu açmanız gerekli. Konu açmanız durumunda beni etiketler iseniz yardımcı olacağım. Konu içinde başka konu sormak yasak sayılıyor sosyal'de. Bunun için ayrı konu açmanız gereklidir.
Yeni bir konu açmıştım, onaylanması uzun sürdüğünden ve acelemiz olduğundan dolayı böyle bir yola başvurmak zorunda kaldım, teşekkürler.

Acer Aspire 3 A315 42 Notebook uyumlu DDR4 SODIMM RAM, Sata III. uyumlu ram ssd'ler verilmiş faydası olur sanırım
Arkadaşımın bilgisayarında 4GB RAM mevcut. Bellek kullanımı sürekli sınırda ve LOL'de FPS yüksek olmasına rağmen ani düşüş ve kasmalar yaşanıyor. RAM takviyesi yapmak istiyor, uyuyumluluk açısından ve doğru RAM satın almak adına ne yapmak gerekiyor? Laptop link;

Günlük işlerde kullanabileceğim, LoL ve CS:GO tarzı oyunları oynayabileceğim bir laptop arıyordum, Vatan'da şöyle bir laptopa denk geldim;

Laptop fiyatına değer mi, bu fiyat bandında daha iyi bir laptop alınabilir mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Reis ben şu an kullanıyorum bir zaman sonra oyunlarda FPS alamıyorsun hatalar ortaya çıkıyor hiç memnun değilim aldığına önermem. Para biriktir daha iyisini al bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı