Acer Aspire A315-53G touch pad ve bazı harfler çalışmıyor

Neo10

Hectopat
Daha fazla  
Kenarda duran ve herhangi bir sorunu olmayan laptopumu satacağım diye alıcıya göstermek için açtım ve karşılaştıgım manzara bu. C-D-e-3-4 ve pad çalışmıyor arkadaşlar. Herhangi bir şeyi yoktu kendi kendine nasıl böyle olabilir? Biri bana yardımcı olabilir mi?
Model: Acer Aspire A315-53G

Altında toz birikmiş olabilir. Elektrik süpürgesi veya kompsresör ile klavyeyi temizlemeyi denedin mi?
Tuşlar fırlarsa mesuliyet kabul etmem. :)

Klavyeyi temizlemek için herhangidir yüzey temizleyici uyguladınız mı?
Hayır laptopu kullanmadımki en son geçen ay kullandım LOL ve CS GO fps videosu çekmiştim satıcam diye bir şey yoktu sonra kaldırdım çantasıyla kenarda duruyordu. Oldukçada temiz laptop kullanıyorkende harici klavye ile kullanmıştım hep. Toz yok yani kenarlarında baktıgın zaman sıfır gibi duruyor.
Altında toz birikmiş olabilir. Elektrik süpürgesi veya kompsresör ile klavyeyi temizlemeyi denedin mi?
Tuşlar fırlarsa mesuliyet kabul etmem. :)
Yok birikemez yakın zamanda da içini temizletip macun yeniletmiştim satıcam diye. Test videosu falan çektim zaten yukarıda yazdıgım gibi canavar gibi çalışıyordu herşey.
Soyle bidr foto atayim klavyeyi
Touch pad in sağ ve sol tıkıda çalışmıyor sanki bunların soketleri varda çekilmiş kapatılmış gibiler.

Dosya Ekleri

• 16310215568081024403236883335016.jpg
    16310215568081024403236883335016.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı