Acer Aspire E5-553G Kullanılabilir Miktar 3.46 GB Sorunu

ruzgarin_oglu

Hectopat
Daha fazla  
Cihaz üzerinde 8GB DDR4 RAM bellek bulunmaktadır. Fakat acayip yavaş çalışmakta. Memtest86 ile RAM'leri test ettim herhangi bir şey ile karşılaşmadım. Kullanılabilir miktarı bir türlü artıramadım.

2017/08/22 tarihli 1.19 versiyon BIOS mevcut.
Msconfig'teki önyükleme ayarlarında tik yok. Ayrıca 8192 olarak da denedim ama yine sonuç aynı.

Yardımcı olabilir misiniz ?
Teşekkürler.

memory.png spd-slot1.png spd-slot2.png Windows.png Winver.png

@THE_MILLER @Recep Baltaş

Cihazı yeni aldık evet. Garantiye 2 kere gönderdim. 1. sefer cihazın hdd sorun var diyerek değişiklik yaptılar. 2. Gittiğinde ise sorunun hala devam ettiğini ilettim bu seferde cihazı uzun süreli teste tabi tuttuklarını herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler. Cihazıda 4 gün sonra kargoya verdiler. Bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım bu seferde arızanın olduğunu belirten bir video çekip masaüstüne kaydedip gönderin yanıtını aldım. Performansın düşük olduğunu videoda nasıl anlayacaklar anlamış değilim.. Ne kadar lanet bir firmaymış bu Acer...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı