Acer Aspire E5-575G laptop Arma 3 performans sorunu

Azula18

Hectopat
Daha fazla  
Arma III'de TP Life sunucusunda oynuyorum. Normalde Armada single playerde sistem ultrada sıkıntısız çalışıyor ancak oynadığım serverın script'inden ve yoğunluğundan (player) olsa gerek FPS sıkıntısı yaşıyorum yaşadığım sıkıntıya anlam veremiyorum. Çünkü son 1-2 gündür sıkıntı baş gösterdi. Low ayarlara alıyorum her şeyi kapatıyorum. 18-20 FPS ultra her şey full olarak yine 18-20 FPS.

En yüksek ayarlar:

WGV7BE.jpg

Oyunun kendi optimize ettiği ayarlar:

QpR21V.jpg

En düşük ayarlar:

LOpDoG.jpg

Sistem Özellikleri:
  • Model: Acer Aspire E5-575G
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home - 64 bit
  • İşlemci: i5 7200U
  • Ekran Kartı: GeForce 940MX
  • RAM: DDR4 8GB
Not: Laptop yaklaşık 2 haftalık, daha öncede %100 HDD problemi yaşadım. Anca onu çözdüm şu anda bu sorunla karşılaştım. 1-2 gündür sorunu yaşıyorum. Driverlar güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü prize takılı ve güç yüksek performans ayarlarında mı? Sorun ortaya çıktığından beri diğer oyunlarda sonuçlar nasıl?

@Azula18 Merhaba,
%100 disk sorununu nasıl çözdün? Bende "ACER E5 576G 56F9 i5 8250U 8GB 1TB 2GB MX150 W10 Notebook Steel Grey" var ve aldığıma pişman oldum. Açılışı çok yavaş. İşlemci, bellek, ekran kartı çok iyi ama hard disk kasılıyor.

@Azula18 merhaba,
%100 disk sorununu nasıl çözdün? Bende "Acer E5 576G 56F9 i5 8250U 8 GB 1TB 2 GB MX150Windows 10 notebook Steel grey" var ve aldığıma pişman oldum. Açılışı çok yavaş. İşlemci, bellek, ekran kartı çok iyi ama hard disk kasılıyor.

Bende de var Intel harici ekran kartımı görmüyor lütdfen yarıdm edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı