Acer Aspire E5-575G RAM yükseltme

Tecosama

Kilopat
Daha fazla  
Elimde Acer Aspire E5-575G modelli bir laptop var, 6 GB RAM'e sahip. Bunu yükseltmek istiyorum fakat laptopuma uyumlu RAM'i nasıl bulacağım ve kendi laptopumdaki RAM'lerin frekansına göre mi almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Voltajı, frekansı ve CL değeri aynı olmalı.

O modelde çok yüksek ihtimalle 2 tane RAM slotu var. Oyun için 7200U ve 940MX için 8 GB RAM fazlası performansa katkı sağlamaz. Çizim, video ve iş ağırlıklı kullanacaksan 12 GB yapabilirsin. CPU-Z yazılımını yükleyip 4 GB bellek modülünün olduğu slotu seçip ekran görüntüsü atın.

O modelde çok yüksek ihtimalle 2 tane RAM slotu var. Oyun için 7200U ve 940MX için 8 GB RAM fazlası performansa katkı sağlamaz. Çizim, video ve iş ağırlıklı kullanacaksan 12 GB yapabilirsin. CPU-Z yazılımını yükleyip 4 GB bellek modülünün olduğu slotu seçip ekran görüntüsü atın.
internette 8gb'lık modelin pubgyi düşük ayarlarda oynattığını görmüştüm o yüzden yükseltmeyi düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 274
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı