Acer Aspire E5-575G RAM yükseltme

Tecosama

Kilopat
Daha fazla  
Elimde Acer Aspire E5-575G modelli bir laptop var, 6 GB RAM'e sahip. Bunu yükseltmek istiyorum fakat laptopuma uyumlu RAM'i nasıl bulacağım ve kendi laptopumdaki RAM'lerin frekansına göre mi almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Voltajı, frekansı ve CL değeri aynı olmalı.

O modelde çok yüksek ihtimalle 2 tane RAM slotu var. Oyun için 7200U ve 940MX için 8 GB RAM fazlası performansa katkı sağlamaz. Çizim, video ve iş ağırlıklı kullanacaksan 12 GB yapabilirsin. CPU-Z yazılımını yükleyip 4 GB bellek modülünün olduğu slotu seçip ekran görüntüsü atın.

O modelde çok yüksek ihtimalle 2 tane RAM slotu var. Oyun için 7200U ve 940MX için 8 GB RAM fazlası performansa katkı sağlamaz. Çizim, video ve iş ağırlıklı kullanacaksan 12 GB yapabilirsin. CPU-Z yazılımını yükleyip 4 GB bellek modülünün olduğu slotu seçip ekran görüntüsü atın.
internette 8gb'lık modelin pubgyi düşük ayarlarda oynattığını görmüştüm o yüzden yükseltmeyi düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 278
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı