Acer Aspire E5-576G Laptop'a SSD Takma

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
TECHNOPAT-TWO WIN
GPU: ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC 12GB
RAM: CORSAIR 16GB Vengeance RGB PRO SL Siyah 3200MHz CL16 DDR4
CPU: Intel Core i5 12400F 4.40GHz
Anakart: ASUS PRIME H610M-A 3200MHz mATX
SSD: Kingston 1TB SKC3000S Gen4x4 NVMe M.2
SSD 2: Samsung 970 Evo Gen3x4 NVMe M.2
Merhaba,

Acer Aspire E5-576G-50GL Notebook Bu laptop'u kullanıyorum. Sizden şu konuda yardım istiyorum. Bu bilgisayara SSD takabilir miyim ve nasıl bir SSD takabilirim önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca SSD takılabiliyorsa ve taktığımda kullandığım HDD'yi CD-ROM yerine takabilir miyim?
bilgisi olan varmı ?

Son düzenleme:
Ben Acer 576G-59S6 kullanıyorum muhtemelen arka girişleri aynıdır. Bilgisayarın arkasın da açabileceğin bir bölüm var. Orayı açıp bir bak derim NVMe SSD'nin slotu var mı diye. Varsa NVMe SSD'i kullanabilirsin ve HDD'yi disk bölümüne takmana gerek kalmaz aynı slotta kullanırsın. Öneri olarak da Samsung NVMe SSD'lere bak derim.

Ben Acer 576G-59S6 kullanıyorum muhtemelen arka girişleri aynıdır. Bilgisayarın arkasın da açabileceğin bir bölüm var. Orayı açıp bir bak derim NVMe SSD'nin slotu var mı diye. Varsa NVMe SSD'i kullanabilirsin ve HDD'yi disk bölümüne takmana gerek kalmaz aynı slotta kullanırsın. Öneri olarak da Samsung NVMe SSD'lere bak derim.
Bende aynı laptop'ı kullanıyorum keremcan bey 980 pro almayı düşünüyorum ama NVMe slotu varmı bilmiyorum bu laptopa samsung 980 pro takabilirmiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı