Acer Aspire Gaming 7 vs Excalibur G770

O zaman ekran kartından ağırlığı biraz kaldırıp öneri yapacağım. Işıklara takılmayın. Çoğunlukla kapatılabiliyor.
@fanajal

(İşlemcisi en iyi model bu)

(İşlemcisi iyi ve kaliteli bir bilgisayar)

(HP modelin bir altı, fiyata bakarsanız oldukça uygun. Onun yerine tercih edebilir.)

(Oyun performansı diğerlerine göre düşük, gündelik kullanım açısından en iyisi. Ekran boyutu film izlemek için ideal.)

(Alternatif)

Hocam devamlı arastırıyorum.Bu rtx ler çıkmasaydı sadece raizen 5 mi i5 mi falan kafamı kurcalıyordu şimdi bide rtx mi gtx mi o kadar para vermeye dğermi meselesi var...Sanırım paradan kopuşamıyorum:)Monster Monster Abra A5 V17.2 Intel Core I5 11400H 8GB 500GB SSD RTX3050Ti Freedos 15.6'' FHD Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor 9400 tl.bu monter kafamı kurcalıyor.bu kadar para vermeye değermi?
i5 11400h ile rtx3050ti kombinasyonu pek iyi değil. İşlemci çok ısınıyor bu durumda. Kendim ise A7 v13.3 kullanıyorum. v13.2 den geçtiğim için söylüyorum. Ama bu bütçeye monster alın derim.

i5 11400h ile rtx3050ti kombinasyonu pek iyi değil. İşlemci çok ısınıyor bu durumda. Kendim ise A7 v13.3 kullanıyorum. v13.2 den geçtiğim için söylüyorum. Ama bu bütçeye monster alın derim.
Merhabalar hocam bu bilgisayarıda önerdim.

Monster ve HP markaları arasında genel anlamda ne gibi farklar var?

Merhabalar hocam bu bilgisayarıda önerdim.

Monster ve HP markaları arasında ne gibi farklar var?
1. servis, garanti gibi durumlar.
2. özelleştirmeler.
3. 11300h 4 core 8 tread - 11400h 6 core 12 tread.

Geri
Yukarı