Acer Aspire S3 391 HD4000 Mac OS X Desteği

Dexter61

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Cihazım Acer Aspire S3 391.
Core i3 3217u işlemcili modeli. Unibeast ile sorunsuzca kurulum yaptım tek çalışmayan şey wifi kartıydı o da çıkmadığından ve değiştirme şansım olmadığından nano wifi alacağım Usb'den takılan. Bunu bilerek kurulumu gerçekleştirdim. Kurulumda karşılaştığım en büyük sorun usb bellek olmadan boot yapmamasıydı. Boot0: test, boot0: gpt gibi hata mesajları aldım. Onu da biraz araştıma yaparak yabancı forumlardan şu kod ile çözdüm.

Kod:
dd if = /usr/standalone/i386/boot1h of = /dev/disk0s2
Bu sorunu çözmek için çok uğraştım ama bu kodu girdikten ekran kartı driverım gitti (HD4000) Bu koddan önce tam perfomans çalışıyordu. Ben de multibeast'in grafik kısmından Intel'le ilgili olan kısımdaki ayarı yükledim ama hiçbir işe yaramadı. Burada ki arkadaşlar [Guide] Acer S3-391 Ivy Bridge - Page 24 başarılı bir şekilde yüklemeyi başarmış bende çoğu şeyde burdan yararlandım ama İngilizcem yeterli olmadığı için bahsettikleri bazı ince ayarları yapamadım. (DSDT kodları olsun bir takım şeyler paylaşmışlar) Sizden ricam bana bu sitede yapılanları anlatmanız 2 gündür gece gündüz bununla uğraşıyorum özellikle Ali abi ve Recep abiden destek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı