Acer Aspire TC-780 NVMe destekliyor mu?

Hocam ana diski nasıl SSD yapacağım HDD kalsın diyelim içinde orijinal Windows var ben nasıl SSD yaparım ana diski?

- HDD'deki önemli verilerinizi yedekleyin ve SSD'yi takıp kurulum yapın. Kurulum sırasında HDD'yi biçimlendirin.

- Windows kurulumundan bahsediyorsanız bu videoya bakın; SSD'yi taktıktan sonra başka bir şeye gerek yok. Doğrudan Windows kurabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- HDD'deki önemli verilerinizi yedekleyin ve SSD'yi takıp kurulum yapın. Kurulum sırasında HDD'yi biçimlendirin.

- Windows kurulumundan bahsediyorsanız bu videoya bakın; SSD'yi taktıktan sonra başka bir şeye gerek yok. Doğrudan Windows kurabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şimdiye kadarki tüm yardımlarınız için teşekkür ederim son sorularım bunlar ben şimdi SSD'yi taktıktan sonra ne yapmalıyım.

İnternette bir şey bulamadım. Kasayı açıp bakın böyle bir giriş var mı diye.
Eki Görüntüle 1025759

Şu an aklımda bu var: Kingston A2000 500gb 2200/2000mb/s Nvme M.2 2280 Pcıe Ssd (Sa2000m8/500g) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Önerir misiniz veya siz ne önerirsiniz?
Masaüstü bilgisayar Acer Aspire T.C.-780.
NVMe alacağım.

Hocam şimdiye kadarki tüm yardımlarınız için teşekkür ederim son sorularım bunlar ben şimdi SSD'yi taktıktan sonra ne yapmalıyım.

Şu an aklımda bu var: Kingston A2000 500gb 2200/2000mb/s Nvme M.2 2280 Pcıe Ssd (Sa2000m8/500g) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Önerir misiniz veya siz ne önerirsiniz?
Masaüstü bilgisayar Acer Aspire T.C.-780.
NVMe alacağım.
Alabilirsiniz, fiyat-performans bir model. Burada bir tane M.2 slotu gördüm.
InkedIMG_20210516_154246_LI.jpg

Alabilirsiniz, fiyat-performans bir model. Burada bir tane M.2 slotu gördüm.
Eki Görüntüle 1026990

Sevgili tekin alakuş,

Mektubumu başlamadan önce sana çok teşekkür ettiğimi minnettarlığımı bir kez daha belirtmeyi kendime borç bilirim disk konusundaki bilgisizliğimin açığını kapatmak amacıyla yardım almaya geldiğim bu forumda insanların birbirlerine karşılık beklemeksizin yardım etmesi beni çok sevindirdi bu konuda o kadar bilgisizdim ve sana belki bilginden dolayı çok kolay işlemleri bile onlarca kez sormama rağmen her seferinde sabırla ve dostça yanıt verdin dün itibarıyla diski seçtim ve siparişini vereceğim bana olan tüm yardımların için sana çok teşekkür ediyorum umarım hayatta hep mutlu olursun

Sevgilerle rosexyz.

Sevgili tekin alakuş,

Mektubumu başlamadan önce sana çok teşekkür ettiğimi minnettarlığımı bir kez daha belirtmeyi kendime borç bilirim disk konusundaki bilgisizliğimin açığını kapatmak amacıyla yardım almaya geldiğim bu forumda insanların birbirlerine karşılık beklemeksizin yardım etmesi beni çok sevindirdi bu konuda o kadar bilgisizdim ve sana belki bilginden dolayı çok kolay işlemleri bile onlarca kez sormama rağmen her seferinde sabırla ve dostça yanıt verdin dün itibarıyla diski seçtim ve siparişini vereceğim bana olan tüm yardımların için sana çok teşekkür ediyorum umarım hayatta hep mutlu olursun

Sevgilerle rosexyz.
Ne demek rica ederim.
Sevgili tekin alakuş,

Mektubumu başlamadan önce sana çok teşekkür ettiğimi minnettarlığımı bir kez daha belirtmeyi kendime borç bilirim disk konusundaki bilgisizliğimin açığını kapatmak amacıyla yardım almaya geldiğim bu forumda insanların birbirlerine karşılık beklemeksizin yardım etmesi beni çok sevindirdi bu konuda o kadar bilgisizdim ve sana belki bilginden dolayı çok kolay işlemleri bile onlarca kez sormama rağmen her seferinde sabırla ve dostça yanıt verdin dün itibarıyla diski seçtim ve siparişini vereceğim bana olan tüm yardımların için sana çok teşekkür ediyorum umarım hayatta hep mutlu olursun.

Sevgilerle rosexyz.

Son durum nedir? Disk elinize ulaştı mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı