Acer ASPIRE VX5 Ekran Kartı Değişimi

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki yakın zamanda GTX16 serisi ve RTX serisi piyasaya sürüldü. Benim kullandığım laptop'ta ise GTX1050 Ti ekran kartı var. Ben bunu yükseltmek istiyorum. Technopat'ın ekran kartı videosunu izledim ama laptop'un nasıl uyumlu olup olmadığını anlayamadım. eGPU olmadan ekran kartını nasıl değiştirebilirim? Ya da işlemci konusunda bir yükseltme yapabilir miyim? Laptop modelim: Acer ASPIRE VX5.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki yakın zamanda GTX16 serisi ve RTX serisi piyasaya sürüldü. Benim kullandığım laptop'ta ise GTX1050 Ti ekran kartı var. Ben bunu yükseltmek istiyorum. Technopat'ın ekran kartı videosunu izledim ama laptop'un nasıl uyumlu olup olmadığını anlayamadım. eGPU olmadan ekran kartını nasıl değiştirebilirim? Ya da işlemci konusunda bir yükseltme yapabilir miyim? Laptop modelim: Acer ASPIRE VX5.
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Aynı kaderi ve laptopu paylaşıyoruz. Teknik servise sorduğumda işlemcinin değiştirilmediğini söylemişlerdi ekran kartını bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı