Acer ASUS SMS Infocomm servisi nasıldır?

@cgokhans cidden kullanıcı hatası yaratacak bir sorun yaratmadıysanız cihaza endişe etmenize gerek yok. Bilgisayara temiz bakıyorsanız onlarda size bahane üretecek bir şey bulamazlar ve gönderirken servise notta belirttiyseniz sorun çıkarmaz hiçbir servis. Genelde sorun yaşayanlar ben birşey yapmadım deyip şikayetvar'da sallayan kesim çok yapmadıysanız bir insan neden serviste cihazınızı garanti dışı bırakacak bahane arasın serviste çalışan eleman ödemiyor masrafını hoş o da çalışan. Başta emirleri yerine getiriyor gönderdikleri cihaz yurtdışına gidiyor orada parçada gerçekten kullanıcı hatası alırsa servise uyarı geliyor, bu sefer servis çalışanı ekmeğinden oluyor. Bazı durumu anlamarı zor olabiliyor sizde yaşadığınız problem onlar serviste göremez bu yüzden detaylı video ile gösterip servise göndermek en iyisi.

@cgokhans cidden kullanıcı hatası yaratacak bir sorun yaratmadıysanız cihaza endişe etmenize gerek yok. Bilgisayara temiz bakıyorsanız onlarda size bahane üretecek bir şey bulamazlar ve gönderirken servise notta belirttiyseniz sorun çıkarmaz hiçbir servis. Genelde sorun yaşayanlar ben bir şey yapmadım deyip Şikayetvar'da sallayan kesim çok yapmadıysanız bir insan neden serviste cihazınızı garanti dışı bırakacak bahane arasın serviste çalışan eleman ödemiyor masrafını hoş o da çalışan. Başta emirleri yerine getiriyor gönderdikleri cihaz yurt dışına gidiyor orada parçada gerçekten kullanıcı hatası alırsa servise uyarı geliyor, bu sefer servis çalışanı ekmeğinden oluyor. Bazı durumu anlamarı zor olabiliyor sizde yaşadığınız problem onlar serviste göremez bu yüzden detaylı video ile gösterip servise göndermek en iyisi.

SMS infocomm u biraz araştırıp yazsaydiniz keşke. Böyle diyerek sorun yasayan insanları suçlu gibi göstermiş oluyorsunuz.

@Yasinnxs ben Aspire 3 ve Nitro 5 bilgisayarı çok kez gönderdim servise öyle konuşuyorum ayrıca diğer bilgisayar markaların servisini de kullandım. Birkaç kez anakart değişimi oldu hiç de ücret almadılar çünkü benden kaynaklı bir sorun yoktu ayrıca ücretsiz şekilde RAM yükseltme yaptım yanında aldığım RAM göndererek hiç cihaza zarar gelmemişti belli olmuyordu bu bilgisayar sökülüp takıldı mı diye temiz işçilik vardı beğenmiştim. Tek sorun kronik ve herkesin anlayamayacağı sorun yaşanırsa anlatmak zor onu da birkaç gönderme ve video ile sorunu çözüyorlar.

@cgokhans cidden kullanıcı hatası yaratacak bir sorun yaratmadıysanız cihaza endişe etmenize gerek yok. Bilgisayara temiz bakıyorsanız onlarda size bahane üretecek bir şey bulamazlar ve gönderirken servise notta belirttiyseniz sorun çıkarmaz hiçbir servis. Genelde sorun yaşayanlar ben bir şey yapmadım deyip Şikayetvar'da sallayan kesim çok yapmadıysanız bir insan neden serviste cihazınızı garanti dışı bırakacak bahane arasın serviste çalışan eleman ödemiyor masrafını hoş o da çalışan. Başta emirleri yerine getiriyor gönderdikleri cihaz yurt dışına gidiyor orada parçada gerçekten kullanıcı hatası alırsa servise uyarı geliyor, bu sefer servis çalışanı ekmeğinden oluyor. Bazı durumu anlamarı zor olabiliyor sizde yaşadığınız problem onlar serviste göremez bu yüzden detaylı video ile gösterip servise göndermek en iyisi.

Sayın hocam ürün iki haftalı bir ürün. Şarj aletinde sorun var. Sorunum güzel bir şekilde hallolursa kesinlikle iyi yorum bırakacağım. Arada tek tük iyi yorum olunca insan korkuyor. Ama sizin yorumunuz beni rahatlattı. Dönütleriniz için çok teşekkür ederim.

Lenovo servisini biliyorum
Lenovo demişsin hazır onuda söyleyelim. Lenovo servisinden çalışan arayıp bilgisayara ne temiz bakmışsın demişti gelen bilgisayarlar tozlu, kedi tüyleri falan var klavyeler leş demişti. Demek böyle cins cins insanlar var servise giden pislik içinde cihazlar ki adamlar sonu basıyor garanti dışı etiketi.

Sayın hocam ürün iki haftalı bir ürün. Şarj aletinde sorun var. Sorunum güzel bir şekilde hallolursa kesinlikle iyi yorum bırakacağım. Arada tek tük iyi yorum olunca insan korkuyor. Ama sizin yorumunuz beni rahatlattı. Dönütleriniz için çok teşekkür ederim.
Şarj aletin de sorun varsa değiştiriler şarj aletini merak etmeyin, cihazı istemelerin sebebi cihazla beraber kontrol edecekler belki bilgisayarında sorun var ya da sorun vermiş olabilir diye istiyorlar mantıklı bence.

Lenovo demişsin hazır onuda söyleyelim. Lenovo servisinden çalışan arayıp bilgisayara ne temiz bakmışsın demişti gelen bilgisayarlar tozlu, kedi tüyleri falan var klavyeler leş demişti. Demek böyle cins cins insanlar var servise giden pislik içinde cihazlar ki adamlar sonu basıyor garanti dışı etiketi.

Şarj aletin de sorun varsa değiştiriler şarj aletini merak etmeyin, cihazı istemelerin sebebi cihazla beraber kontrol edecekler belki bilgisayarında sorun var ya da sorun vermiş olabilir diye istiyorlar mantıklı bence.
Hocam şaka gibi ya. Adamlar kutuya streç çekip yolladığı gibi bios güncelleyip format atıp yollamış. Oysa ki zorunlu olmadıkça format atmayınız demişim. Format ile şarj aletinden gelen sesin ne ilgisi var? Şarj aletini olduğu gibi yollamışlar. Sorun devam ediyor. Hakkımı helal etmiyorum. Pazertesi günü tekrar arayıp hak aramaya çalışacağım bakalım.
Edit:Artı klasik not, kasada kılcal çizikler var demiş. Lan 0 laptop ne çiziği!
Edit2:Allah'ım ya driver kısmının olduğu kısmı da silmişler! Abi bunlar nasıl yetkili servis böyle ya!

Dosya Ekleri

• IMG-20240113-WA0021.jpg
    IMG-20240113-WA0021.jpg
    190,6 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Hocam şaka gibi ya. Adamlar kutuya streç çekip yolladığı gibi BIOS güncelleyip format atıp yollamış. Oysaki zorunlu olmadıkça format atmayınız demişim. Format ile şarj aletinden gelen sesin ne ilgisi var? Şarj aletini olduğu gibi yollamışlar. Sorun devam ediyor. Hakkımı helal etmiyorum. Pazertesi günü tekrar arayıp hak aramaya çalışacağım bakalım.
Edit: Artı klasik not, kasada kılcal çizikler var demiş. Lan 0 laptop ne çiziği!
Edit2: Allah'ım ya driver kısmının olduğu kısmı da silmişler! Abi bunlar nasıl yetkili servis böyle ya!

Gerçekleri paylaştığın için teşekkürler. Bana laf söylemişti sayın üye.

Yeni konular

Geri
Yukarı