"Acer Care Center hizmeti henüz başlatılıyor" hatası

Burada herkesin bileceği sorunlar değil benim söylediğim videoları sırayla yap ve bu tip yabancı kanalları araştır çözersin. Ben Acer care Center aynı problemi yaşadığım için Nitro Sense çözümünü araştırmadım. Belki Nitro Sense çözen arkadaş çıkarsa yazabilir. Acer'ın yazılım sorunları meşhur zaten ben Aspire cihazda da yaşamıştım. Realtek ses sürücüyü de bilgisayar temiz kurulumda kurman gerek yoksa diğer türlü hatasız geçmen zahmete sokabilir. DTS yazılımları yüklemekte ayrı sıkıntı, gören crack oyun kurulum dosyaları yüklüyor.

Önce bu video da denileni yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığım video da 3. ayarlama yoksa alttaki video da zamanlama ekleyerek çözebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bende de aynı laptop var. Ses sürücüsüyle ilgili bir şey söylemişsiniz. Kulaklıktan cızırtı geliyor sorun kulaklıkta değil laptop girişinde mi yoksa sürücüsel bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Iveguts Kulaklığı başka yere takınca sorun yoksa yalnız kulaklıklardan cızırtı geliyorsa sürücüleri kaldır tekrar yükle düzelmezse temiz kurulum yap bilgisayara orada da düzelmezse senin donanımsal arızan vardır.

Nitro Sense'i düzeltebilen var mı? İnternetteki bütün çözümleri denedim, temiz Windows kurulumu hariç. Care Center'la aynı anda bozuldular.
Nitro sense'i bilmiyorum bende bozulmadı ama care centeri bu videoyla düzelttim.

Laptopta Acer care Center ve Nitro sense diye iki uygulama var. Acer'in kendi sitesinden indirmiştim. Fakat bu uygulamalar nedense açılmıyor. Acer care Center uygulamasında hizmet henüz başlatılıyor uyarısı veriyor sadece. Nitro sense uygulamasında tık yok. Acer laptoplarda bulunan NumLock tuşunun yanında bir N tuşu var o bile algılamıyor. 1-2 defa uygulamaları silip yükledim ama yine bir şey değiştirmedi. Yükleyince çalışıyor fakat laptopu kapatıp açtığımda yine aynı sorun oluşuyor. Sorunu YouTube'a da yazdım ama yabancı videolar falan çıkıyor. Çok bilinen bir sorun değil herhalde. Bildiğiniz bir çözümü varsa yardımcı olur musunuz?
Laptopum: Acer Nitro 5 AN-515 55.
Çözüm için Şu yolu takip edin.
Bilgisayar> Yönet> Hizmetleri tıklayın. Açılan listenin ilk sıralarında ACC Service hizmetini sağ tılayın. Özelliklere girin. Buradaki ayarı "Otomatik" veya "Otomatik Gecikmeli Başlat" yapın. Hizmet Durduruldu yazıyorsa, Çalıştır'ı tıklayıp Uygula Tamam deyin.
NOT: Acer Care Center'in 3-4 dakika sonra saat simgesinin yanında açıldığını göreceksiniz. Programın kısayol tuşunu erken tıklayarak açmaya çalışmayın. Çünkü program geç açılıyor.

Acer Care Center'ı bilmiyorum ama Nitrosense direkt kernel ile alakalı bozuluyor. Ve internetteki çözümlerden hiçbiri işe yaramaz boşuna uğraşmayın. Yeni bir kullanıcı yaratın Windows'ta, o kullanıcı ile girin o zaman çalışıyorsa Nitrosense, yapacak birşey yok demektir. Tekrar Windows kurulumu şart. Ya da yeni kullanıcı ile devam edin :)

Burada herkesin bileceği sorunlar değil benim söylediğim videoları sırayla yap ve bu tip yabancı kanalları araştır çözersin. Ben Acer care Center aynı problemi yaşadığım için Nitro Sense çözümünü araştırmadım. Belki Nitro Sense çözen arkadaş çıkarsa yazabilir. Acer'ın yazılım sorunları meşhur zaten ben Aspire cihazda da yaşamıştım. Realtek ses sürücüyü de bilgisayar temiz kurulumda kurman gerek yoksa diğer türlü hatasız geçmen zahmete sokabilir. DTS yazılımları yüklemekte ayrı sıkıntı, gören crack oyun kurulum dosyaları yüklüyor.

Önce bu video da denileni yap.

Attığım video da 3. ayarlama yoksa alttaki video da zamanlama ekleyerek çözebilirsin.

Bende de aynı sorun avrdı bu video sorunumu çözdü. Teşekkürler.

Care center açılmayan arkadaşlar ,
WScript.Sleep 30000
Set oShell = CreateObject("WScript.Shell")
sProgram = "C:\Program Files (x86)\Acer\Care Center\ACCstd.exe"
sParams = "/s /n"
oShell.Run """" & sProgram & """ " & sParams, 0, True
Bunu bir not defterine yapıştırıp farklı kaydet ile sonuna .vbs koyup, Windows+R basıp "shell:startup" yazınca çıkan klasöre koyarsa pc açıldıktan 30saniye sonra açılacaktır.
Teşekkür ederim. İşe yaradı gerçekten de :) Sadece "shell:startup" yazarken arada boşluk olmamasına dikkat edin klasör açılmıyor yoksa

Geri
Yukarı