Acer E1-571G için Windows 10 LTSC vs 8.1

aquiet

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım 11 yıllık Acer E1-571g ve eski. Windows 10 arayüz vs hızlı ama Minecraft gibi basit bir oyunda bile en düşük ayarlarda (oyun da Windows özellikleri de en düşük) DropBox yiyorum ve kasıyor. Discord gibi uygulamalarda da. Sizce Windows 10 LTSC kurmalı miyim? Çok önemli ozellik eksik mıdır? Yoksa Windows 8.1 gecmeli miyim? (8.1 kurmuştum bir ara çok hızlıydı oyunlarda vs)

Wİndows 8.1 İndustry pro kurmaya karar verdim, şu an microsoftun sitesinden indiriyorum ama Windows Embedded 8.1 İndustry Pro Evaluation yazıyor. İndustry pro ile aynı mı farklı mı?

Görenler bakıp geçmeyin seri cevaba ihtiyacım var indiriyorum şu an industry pro. Bir de ei.cfg dosyasını indirdim sources klasörüne atmam laızmmış snaırım doğru mudur key ekranı gelmesin diye.

Son düzenleme:
Bilgisayarım 11 yıllık Acer E1-571g ve eski. Windows 10 arayüz vs hızlı ama Minecraft gibi basit bir oyunda bile en düşük ayarlarda (oyun da Windows özellikleri de en düşük) DropBox yiyorum ve kasıyor. Discord gibi uygulamalarda da. Sizce Windows 10 LTSC kurmalı miyim? Çok önemli ozellik eksik mıdır? Yoksa Windows 8.1 gecmeli miyim? (8.1 kurmuştum bir ara çok hızlıydı oyunlarda vs)

Windows 8.1 industry Pro kurmaya karar verdim, şu an Microsoft'un sitesinden indiriyorum ama Windows embedded 8.1 industry Pro evaluation yazıyor. İndustry Pro ile aynı mı farklı mı?

Görenler bakıp geçmeyin seri cevaba ihtiyacım var indiriyorum şu an industry Pro. Bir de ei. CFG dosyasını indirdim sources klasörüne atmam laızmmış snaırım doğru mudur key ekranı gelmesin diye.

Windows 10 LTSB/LTSC sürümleri Windows 8.1 industry Pro kadar hafiftir. Size Windows 10 LTSB 2016 tavsiyemdir.
ISO için:
Lisans için:
Not: Hiçbir şeyden dolayı sorumluluk kabul etmiyorum. Tüm sorumluluk size aittir.

Windows 10 LTSB/LTSC sürümleri Windows 8.1 industry Pro kadar hafiftir. Size Windows 10 LTSB 2016 tavsiyemdir.
ISO için:
Lisans için:
Not: Hiçbir şeyden dolayı sorumluluk kabul etmiyorum. Tüm sorumluluk size aittir.
İlgilenip cevap verdiğin için teşekkürler! Ama Windows 8.1 kurdum, şu an gayet stabilize çalışıyor. Sorun yaşarsam dediğiniz sürümü denerim.
İyi akşamlar, iyi sosyaller! 🌙

Windows 8.1 kurun o laptopa. Windows 10 2016 LTSB de olur.

İlgilenip cevap verdiğin için teşekkürler! Ama Windows 8.1 kurdum, şu an gayet stabilize çalışıyor. Sorun yaşarsam dediğiniz sürümü denerim.
İyi akşamlar, iyi sosyaller! 🌙
Hayırlı olsun hocam o zaman :)

Yeni konular

Geri
Yukarı