Windows 8.1 vs Windows 10

Sarp Yıldırım

Hectopat
Yer
Buca
Daha fazla  
Meslek
Uyku
Windows 7 Professional kullanıyorum artık baymaya başladı. Orijinal Windows 7 internet üzerinden 100 TL'ye almıştım 3 aydır kullanıyorum arayüzünde donma kasma falan yok ancak GTA 5 çalışmayı durdurdu hatası veriyor donma, takılma gibi sorunlar bu da bıktırdı iyice Update açtım gerekli tüm uygulamayı indirdim oyunu sildim yükledim olmadı sadece GTA 5 için geçerli değil diğer uygulamalarda yanıt vermiyor vs cidden sıkıldım. Sizlere sorum benim sistemim için 8.1 mi daha iyi olur yoksa Windows 10 mu yoksa format atılmış Windows 7 mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 7.8.PNG
    7.8.PNG
    15,5 KB · Görüntüleme: 59
  • 7.PNG
    7.PNG
    19 KB · Görüntüleme: 57
  • windows 7.PNG
    windows 7.PNG
    78,4 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi ilerleyen zamanlarda almayı düşünüyorum. @

@292941

SSD olmadan kullanmanızı tavsiye etmem. SSD yoksa Windows 8.1 öneririm. Windows 7'nin devri geçti.

Sağ olun benim de tercihim Windows 8.1 yönünde.

Windows 10 kullanmanızı tavsiye ederim.

Windows 10 aslında daha çok hoşuma gidiyor performans yönünden ama SSD olmadan kullanmak beni şüphelendiriyor.

Windows 8.1 kurmanız daha mantıklı bir çözüm yolu olur.

Teşekkür ederim Windows 8.1 kurayım o zaman burada o kadar boşuna söylemez elbet.
Windows 8.1 ISO linki olan arkadaş varsa atabilir mi?

Windows 8.1 kurmaya karar verdim fakat Single languagemi kursam promu diye düşünüyorum arasındaki tek farkın dil olduğunu söyleyenler var sizce hangisi daha mantıklı olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı