Acer E1-572G Harici Ekran Kartını Kullanamama Sorunu

esref kaan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Acer e1-572g adlı laptopumdaki harici ekran kartımı kullanamıyorum. Bilgisayar her türlü intel core i7 4500u ile birlikte gelen hd graphics'i kullanıyor. Lütfen yardım edin.
Not: Fotoğraf yükleyeceğim.

forum1.png
forum2.png

Oyun launcher ile çalışmıyor Java ile çalışıyor. Amdye javayı tanıtmalısın. Tanıtman gereken exeler.
Minecraftın orjinalse minecraft dosyasının içinde vardır.
Sahteyse java yükledigin dosyaları yapıcaksın.
Java
Javacpl
Javaw
Javaws
Bendede nvidia ekran kartlı var. Bunları tanıtarak minecraftı oynayabilirsin.
Ayreyten tanıtamadığın oyunların hangi exe ile çalıştıgını bul. Girdigin kısayolla çalışmazlar genelde.
AMD Laptop kullanmadım ama anladığım kadarıyla uygulama ekle diyerek exeyi seçiyorsun.

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleme:
kardeş helal olsun saol işe yaradı peki steamdaki oyunlara nasıl tanıtabilirim?

Oyun launcher ile çalışmıyor Java ile çalışıyor. Amdye javayı tanıtmalısın. Tanıtman gereken exeler.
Minecraftın orjinalse minecraft dosyasının içinde vardır.
Sahteyse java yükledigin dosyaları yapıcaksın.
Java
Javacpl
Javaw
Javaws
Bendede nvidia ekran kartlı var. Bunları tanıtarak minecraftı oynayabilirsin.
Ayreyten tanıtamadığın oyunların hangi exe ile çalıştıgını bul. Girdigin kısayolla çalışmazlar genelde.
AMD Laptop kullanmadım ama anladığım kadarıyla uygulama ekle diyerek exeyi seçiyorsun.

Eki Görüntüle 136927
kardeş saol işe yaradı peki steamdaki oyunları nasıl tanıtabilirim?

Steam oyunları steam steamapps common içinde olur. Oradan ekleyeceğin oyunun çalıştırma bin dosyalarını ekleyeceksin.

Ekran Görüntüsü (3).png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı