Acer E5 571G laptopa RAM eklerken bozulma ihtimali var mı?

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba. Acer E5 571G laptopuma 4 GB daha RAM eklemek istiyorum ama kafama bir soru takıldı. Ben bunu eklerken anakarta veya bilgisayarın başka bir yerinde zarar verme ihtimalim var mı?

Bu video belki yardımcı olabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam RAM eklemeden önce komut istemini açıp wmic memorychip get Speed yazıp frekansını öğrenin öyle ekleyin. Sorun çıkmaz. Ben yanlış RAM takmıştım anakartı yandı yeni almak zorunda kaldım

Hocam RAM eklemeden önce komut istemini açıp wmic memorychip get Speed yazıp frekansını öğrenin öyle ekleyin. Sorun çıkmaz. Ben yanlış RAM takmıştım anakartı yandı yeni almak zorunda kaldım.

Hocam peki anakartı falan sökerken bir yerine zarar verme ihtimalim var mı daha önce HDD değişmiştim ama şimdi anakartı ters çevirip RAM eklemem lazım açıkçası biraz korkuyorum.

Bu video belki yardımcı olabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki anakart falan zarar verme ihtimalim var mı?

Son düzenleme:
Hocam peki anakartı falan sökerken bir yerine zarar verme ihtimalim var mı daha önce HDD değişmiştim ama şimdi anakartı ters çevirip RAM eklemem lazım açıkçası biraz korkuyorum.

Hocam inanın bilmiyorum video yardımcı olur diye attım ama dikkatli olursanız bir zarar vermez diye düşünüyorum bende de ASUS laptop var bende RAM yükseltmesi yaptım 8 GB olan RAM'i 16 GB yaptım bende bir problem olmamıştı ama Acer'i bilmiyorum yani.

Hocam siz ellemeyin en iyisi en yakındaki bilgisayarcıya götürün o yapar

Geri
Yukarı