ACER E5-573G Alınır mı?

Aloto

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, uzun süredir notebook arıyordum. Bunu buldum.
ACER E5-573G CORE İ3 5005U 2GHZ-4GB RAM-500GB HDD-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK
FİFA 16 ve PES 2016'yı medium-high ayarlarda HD çözünürlükte oynatabilecek bir laptop arıyorum. En iyi bunu buldum. Günlük işlerle uğraşacağım, Photoshop açıcağım. Kaldırır mı? Daha iyisi varsa 1500 liradan aşağı olsun. Casper olmasın ve Windows yüklü gelsin istiyorum.

Linkini attığın modelde bulunan ekran kartının oyunlarda gösterdiği performans aşağı yukarı benim paylaşaıcağım linkin alt kısımlarında bulunan değerlere yakın gelecektir.
NVIDIA GeForce 920M

Ben biraz araştırma yaptım ancak senin attığın laptop fiyat ve donanım konusundan iyi gözüktü bana ama ısınma, kalite ve yazılım desteği konusunda pek bir şey söyleyemem.

Linkini attığın modelde bulunan ekran kartının oyunlarda gösterdiği performans aşağı yukarı benim paylaşaıcağım linkin alt kısımlarında bulunan değerlere yakın gelecektir.
NVIDIA GeForce 920M

Ben biraz araştırma yaptım ancak senin attığın laptop fiyat ve donanım konusundan iyi gözüktü bana ama ısınma, kalite ve yazılım desteği konusunda pek bir şey söyleyemem.
Acer güvenilir bir üretici. Fiyatına göre çok iyi, ısınma sorunu yapmaz herhalde. Zaten çok üst seviye bir donanım değil. Alt tarafı Broadwell Ultrabook işlemcisi Core i3 v giriş seviyesi GT920M. Bana yeter.

Geri
Yukarı