Acer EG240y monitörde ölü piksel var

İade raporları çok üzün sürüyor 2 ay gibi bir süreye de uzayabilir. Uğraşmaya değecek bir iş değil anlayacağın. Kullanacağım artık öyle söve söve.
İade kabul olduktan sonra yenisinde ölü piksel olmama ihtimali de sıfır değil ki. Ne iğrenç bir şeymiş bu monitör almak ya.

İade kabul olduktan sonra yenisinde ölü piksel olmama ihtimali de sıfır değil ki. Ne iğrenç bir şey miş bu monitör almak ya.

Hemde en stresslisi hocam monitör ben gelip kutuyu açıp kontrol edene kadar dokuz doğurdum millet hayırlı olsun diyor ama ben kendime diyemedim. Bunun en garantisi mağazadan alıp orada kontrol ettirmek bu da fazladan 200-300 lira fiyat farkına maal oluyor bu yüzden bu riski göze alıyoruz.

Hemde en stresslisi hocam monitör ben gelip kutuyu açıp kontrol edene kadar dokuz doğurdum millet hayırlı olsun diyor ama ben kendime diyemedim. Bunun en garantisi mağazadan alıp orada kontrol ettirmek bu da fazladan 200-300 lira fiyat farkına maal oluyor bu yüzden bu riski göze alıyoruz.

Bildiğim kadarıyla mağazalar da satın almadan kutuyu açıp kontrol sağlayamıyorlar. Gene bir iade süreci giriyor yani işin içine.

Bildiğim kadarıyla mağazalar da satın almadan kutuyu açıp kontrol sağlayamıyorlar. Gene bir iade süreci giriyor yani işin içine.

Biz Vatan da bakmıştık hocam arkadaşım alırken belki mağazadan mağazaya insiyatifle yapıyolardır.

Geri
Yukarı