Acer EK220QABI 21.5" alınır mı?

Bayram_Taşcı

Hectopat
Merhaba Technopat üyeleri. Elimdeki monitörün altı siyah siyah oluyor ve siyahlık tamamen ekranı kaplayacak. Benim 600TL'lik bir bütçem var.
Buna göre 21'5 Inc bir oyuncu monitörü önerebilir misiniz ya da ben internetten bunu buldum, sizce iyi mi?
.

Merhaba Technopat üyeleri. Elimdeki monitörün altı siyah siyah oluyor ve siyahlık tamamen ekranı kaplayacak. Benim 600TL'lik bir bütçem var.
Buna göre 21'5 Inc bir oyuncu monitörü önerebilir misiniz ya da ben internetten bunu buldum, sizce iyi mi?
.

2. el bak Letgo'dan 75Hz 1 ms bazen düşüyor... Temiz garantili ölü pixel çok olmayan bir şey bulabilirsin.

Bu monitörü film ve dizi izlemek için almayı planlıyorum. Kullanan arkadaşlar görüş belirtirse sevinirim.

Dostum hızlıca cevaplarsan sevinirim bende almayı düşünüyorum bu akşam yorumlarda aşşağı yukarı haraket etmiyor denildi ama bir yorumda montajla onu ayarlayabilirsiniz gibi bir yorum gürdüm nsıl oluyor anlatır mısın ve görüntüden memnunmusun
Bak ben anlatayım. Hiçbir şekilde aşağı-yukarı hareket ettiremiyorsun. Ama VA panel belli oluyor, TN panel kadar renksiz degil. 75hz alabiliyorum fakat 4ms hakkında bir şey net göremedim.

Bak ben anlatayım. Hiçbir şekilde aşağı-yukarı hareket ettiremiyorsun. Ama VA panel belli oluyor, TN panel kadar renksiz degil. 75hz alabiliyorum fakat 4ms hakkında bir şey net göremedim.
Film ve dizi performansı nasıl peki?

Geri
Yukarı