Acer Extensa 15 alınır mı?

Şahsen ben almadım o laptopun işlemcisi throttling yapiyor kendini kısıtlıyormuş 10. nesil g serileri hepsi öyle ben dün Lenovo Ideapad 5 sipariş ettim daha gelmedi.
Hocam bende aynısını almayı düşünüyorum, performansı nasıl oyun oynarken fazla ısınıyor mu fan sesi çok mu veya herhangi bir şikayetiniz var mı ?

Ben bu laptopu önermiyorum kimseye bütçeniz ne kadar efendim bulurum size ben ve laptopta ne yapacaksınız genelde ve ne oynuyacaksınız?
Önermeme sebebiniz nedir ? 6.5-7 k arası, işlerimi hallettikten sonra 1-2 saat oyun oynamak yeterli olacaktır illa GTA 5 gerekmiyor pes Hitman far cry serisi vs orta seviyede olan oyunlar

Önermeme sebebiniz nedir? 6.5-7 k arası, işlerimi hallettikten sonra 1-2 saat oyun oynamak yeterli olacaktır illa GTA 5 gerekmiyor pes Hitman Far Cry serisi vs orta seviyede olan oyunlar.

Önermeme sebebim şudur, bu laptopun işlemcisinden verim alamazsın kendini kısıtlıyor throttle yapıyor yani o paraya alınmaz parana yazık.

1-) HP Pavilion 15-eg0013nt I5-1135g7 8gb-256gb Mx350 Ssd Win10 15.6 Notebook 2y7x6ea Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Ben size bunu öneriyorum bu sizi bir ömür götürür eminim yeni oyunları da açabilir.

2-) ACER Aspire 3 A315-42g Amd Ryzen 7 3700u 8gb 512gb Ssd 2gb Amd Radeon 540x Freedos 15.6" Fhd Nx-hf8ey-00d Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bu da oyun açar ve işini yapabilirsin güzelce.

3-) ACER Swift 3 Sf314-42 R3-4300u 8gb 256ssd 14"freedos Nx.hseey.003 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bu da var dediğin gibi günlük ofis işleri yazılım ve düşük ayarlarda oyun oynatır paranı pek harcamamak istersen bunu alabilirsin

4-) Lenovo ThinkBook 15 G2 20VE0072TX i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 2 GB MX450 15.6" W10H Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Bu da çok iyi her şeyi açar

5-) ACER Nitro An515-44 Amd Ryzen 5 4600h 8 Gb 256 Gb Ssd Gtx 1650 144 Hz 15.6" Fhd Linux Nh.q9gey.005 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Eğer fazla oyun oynarsan en iyi kaliteyi elde etmek istersen bunu alabilirsin

Bu attıklarım laptopların hepsi çok güzel istediğini alabilirsin sen seç kendine.

Önermeme sebebiniz nedir ? 6.5-7 k arası, işlerimi hallettikten sonra 1-2 saat oyun oynamak yeterli olacaktır illa GTA 5 gerekmiyor pes Hitman far cry serisi vs orta seviyede olan oyunlar
Ben bir aydır kullanıyorum. Memmnunum ama kullanırken altına bir fan almanız faydalı olacaktır. Performans açısından hiç üzmez.

Ben bir aydır kullanıyorum. Memmnunum ama kullanırken altına bir fan almanız faydalı olacaktır. Performans açısından hiç üzmezanla

Ben bir aydır kullanıyorum. Memmnunum ama kullanırken altına bir fan almanız faydalı olacaktır. Performans açısından hiç üzmez.
Anladığım kadarıyla baya işime yarayacak gibi zaten günlük işlerimi halledip orta seviyeli oyunlar oynarım o da en fazla 1-2 saat....malzemesi nasıl peki ve oyunlardaki performans ısınması sorunu nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı