Acer Extensa 15 alınır mı?

Bütçe
5000

Dragon Slayer

Hectopat
Merhaba çoğunlukla günlük kullanımda kullanmak ve minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olan bir programı kullanmak için bir laptop arıyorum.
Bütçe kısıtlı çünkü 1 sene sonra laptopun yüzüne bakmayacağım masaüstü sistemim var.

Program için sistem gereksinimi:
  • Intel® Core™ i5 Processor or equivalent.
  • 4 GB RAM.
  • 10GB hard disk space (ınstall + user files)
  • Graphics Card (supporting DirectX 10 or better), such as GeForce 200 series/Radeon HD 5000 series/Intel HD 4600.
Bulduğum laptop ise şu: Acer Extensa 15 3.Nesil Ryzen 3 3250U Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Extensa 15 3.Nesil Ryzen 3 3250U Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
İndirim ile 4770 liraya geliyor. Bu laptop benim işimi görür mü arkadaşlar?

@Radeon RX 5300M @Radeon RX 5500M
Etiketteki arkadaşları laptop konularında görüyordum. Sizlerin düşünceleri benim için değerli.

Merhaba çoğunlukla günlük kullanımda kullanmak ve minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olan bir programı kullanmak için bir laptop arıyorum.
Bütçe kısıtlı çünkü 1 sene sonra laptopun yüzüne bakmayacağım masaüstü sistemim var.

Program için sistem gereksinimi:
  • Intel® Core™ i5 Processor or equivalent.
  • 4 GB RAM.
  • 10GB hard disk space (ınstall + user files)
  • Graphics Card (supporting DirectX 10 or better), such as GeForce 200 series/Radeon HD 5000 series/Intel HD 4600.
Bulduğum laptop ise şu: Acer Extensa 15 3.Nesil Ryzen 3 3250U Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Extensa 15 3.Nesil Ryzen 3 3250U Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
İndirim ile 4770 liraya geliyor. Bu laptop benim işimi görür mü arkadaşlar?

@Radeon RX 5300M @Radeon RX 5500M
Etiketteki arkadaşları laptop konularında görüyordum. Sizlerin düşünceleri benim için değerli.
Alternatif bulamadım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı