Acer Helios Neo 16 eski kasa geldi

elburuz

Kilopat
Son düzenleme:
Satıcı görseli yanlış koymuş. Görsel Helios'a ait. Ama cihaz Helios Neo 16. Yeni bir kasaya sahip oda. Görselde ki kasanın fiyatı 70 bin civarı sanırım. Bütçende ki en iyi cihazı almışsın iade etme derim.

Son düzenleme:
Bu kasa Neo 16 kasası değil ki zaten. Helios 18'di yanlış hatırlamıyorsam. Satıcı görseli yanlış koymuş olabilir. Size gelen cihazın fotoğrafını koyabilir misiniz? Neo 16 kasası bu;

photo1703690846.jpeg

Arkası bile farklı

Satış linki bu. HB nasıl bir işlem yapar bilmiyorum. Özür diledi ama dediğim model vatan da var. Türkiye'de olmaması imkansız. Bir daha Amazon harici Online alışveriş yapmayacağız demek.

Dosya Ekleri

• photo1703690850.jpeg
    photo1703690850.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 67
  • photo1703690816.jpeg
    photo1703690816.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 71
Eki Görüntüle 2066578

Arkası bile farklı.

Satış linki bu. HB nasıl bir işlem yapar bilmiyorum. Özür diledi ama dediğim model vatan da var. Türkiye'de olmaması imkansız. Bir daha Amazon harici Online alışveriş yapmayacağız demek.

Ben Türkiye'de yok demedim zaten. Size gelen kasa Neo 16 kasası. Hepsiburada fotoğraf yanlış. Acer'in kendi sitesinde Neo 16 ve Helios 18 görselleri doğru olarak gösteriliyor. HB satıcısı yanlış görsel koymuş belli ki.

Bu Neo 16;

Bu da Helios 18;

Vatanın linkini paylaşır mısın?

Ben Türkiye'de yok demedim zaten. Size gelen kasa Neo 16 kasası. Hepsiburada fotoğraf yanlış. Acer'in kendi sitesinde Neo 16 ve Helios 18 görselleri doğru olarak gösteriliyor. HB satıcısı yanlış görsel koymuş belli ki.

Bu Neo 16;

Bu da Helios 18;

Yok dediğini yazmadım zaten. HB şayet Türkiye'de yok derse ahanda vatan da var derim. Oda indirim bitti uçurmuş fiyatı.

Bir de diske Windows kurarsanız iade alınmaz demişlerdi. Hirencd USB ile boot ettim. 45 dk dolmadan Full olan şarj bitti. Garip geldi bana oyun vb oynamadan bu hızla bitmesi. Yolda işte vb şarj kullanamayacaksak ne mantığı kalıyor?

Bu düz Helios 16 4060 var bunda zaten.

Senin aldığın cihaz da bu Helios Neo 16. Görsel hatası var sadece.

Yok dediğini yazmadım zaten. HB şayet Türkiye'de yok derse ahanda vatan da var derim. Oda indirim bitti uçurmuş fiyatı.

Vatan'daki cihaz Neo 16 değil. Direkt Helios 16. ikisi farklı cihazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı