Acer İstanbul yetkili servisi nerede?

ŞimşekAbuzer

Centipat
Predator laptopu kullanıyorum. Gecen sene temmuz ayında almıstım. Garantıye ısınıyor diye bakıma yollamak ıstıyorum. Bılen varsa nasıl gönderelım? Nerededir servıs? Sürec hakkında bılgı verebılır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
SMS ınfoocom adresi: Altınşehir, Alemdağ Cd No:704 D:B, 34775 Ümraniye/İstanbul

Ben kendi Nitro 5 laptopumu bakıma yolladım servise kargo ile Karabük'ten 10 günde geri geldi ben memnun kaldım servisten RAM ve SSD yükseltmesi yapmıştım herhangi bir sorun çıkarmadı servis garanti dışı bırak gibi vs. herhangi bir ücret talep edilmedi ayrıca garantili olduğu için. Kargo ile göndermek için 0850 222 2237 numarasını arayıp kargo kodu alabilirsiniz Yurtiçi Kargo ile gönderim yapıyorsunuz sorularınız varsa cevaplarım.

Son düzenleme:
SMS ınfoocom adresi: Altınşehir, Alemdağ Cd No:704 D:B, 34775 Ümraniye/İstanbul

Ben kendi Nitro 5 laptopumu bakıma yolladım servise kargo ile Karabük'ten 10 günde geri geldi ben memnun kaldım servisten RAM ve SSD yükseltmesi yapmıştım herhangi bir sorun çıkarmadı servis garanti dışı bırak gibi vs. herhangi bir ücret talep edilmedi ayrıca garantili olduğu için. Kargo ile göndermek için 0850 222 2237 numarasını arayıp kargo kodu alabilirsiniz Yurtiçi Kargo ile gönderim yapıyorsunuz sorularınız varsa cevaplarım.
bende ram yukseltmek ıstıyorum telefondan fiyat verıyorlar değilmi

Yeni konular

Geri
Yukarı