Acer KA242Ybi monitörü 1 ms'de kullanma

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, monitörüm Acer KA242Ybi. Bu monitörde FreeSync'yi açık olarak kullanıyorum. Birisi VRB modunu açarsan 1 ms yapabilirsin demişti. VRB modu ile FreeSync aynı anda açılmıyor. Ben bu monitörü 1 ms kullanamayacak mıyım? Veya kaç ms de çalışıyor şu an?

Son düzenleyen: Moderatör:
VRB modunda 1MS çalışır.

Ben bu monitörü 1 ms kullanamayacak mıyım?
Evet, FreeSync ile kullanamayacaksınız. Sadece o da değil, parlaklık düşmesi ve daha kötüsü overshoot ile karşılaşma olasılığınız çok yüksek o mod açıkken.
Veya kaç ms de çalışıyor şu an?
Bunu bilemeyiz, ama MPRT olarak 14 civarı çalışan (uçuk bir değer değil 14) VRB'li monitörler olması lazım. Yine de kesin bir şey diyemem.

Evet, FreeSync ile kullanamayacaksınız. Sadece o da değil, parlaklık düşmesi ve daha kötüsü overshoot ile karşılaşma olasılığınız çok yüksek o mod açıkken.

Bunu bilemeyiz, ama MPRT olarak 14 civarı çalışan (uçuk bir değer değil 14) Vrb'li monitörler olması lazım. Yine de kesin bir şey diyemem.

Peki çoğu kişi açar mı bu 1 ms yi?

FreeSync'in yokluğunu hissetmezseniz ve Overshoot'dan rahatsız olmazsanız açabilirsiniz. Ben rahatsız olurum, açmam. Buna benzer bir mod bende de var. Sizinle alakalı, çoğunluğa göre hareket etmek mantıklı değil.

Şu an vrb yi açtım ve daha kötü oldu gibi geldi. Overshoot olayı herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı