Çözüldü Acer KA242YBI nasıl 1 ms ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, monitörüm Acer KA242YBI. Bu monitörü 1 ms yapmak için bir ayar var mı, yoksa otomatik oluyor mu?

Çözüm
Çok geç gördüm sorular sorabilirsin.
Evet ilk aldığımda bana da öyle geldi.
1.soru hayır aynı anda çalışmıyor.
2.soru benim ayarlarım.
Gama 2.2 renk sıcaklığı sıcak.
Kontrast 63 parlaklık (kişiye özel)
Öncelikle merhaba ben de acer qg241YBİİ Var belki aynı yerden açılıyorsa dediklerimi yap açılmıyorsa benim dediklerimi okumuna gerek yok
1-Monitörün arkasında tuş var oraya tıkla(Belki Sende Farklıdır)

2-Menüye Gel

3-Oyun diye bir bölüm var ingilizcedir belki sen de game diye bir bölüm var oraya geliyorsun

4- VRB Modu var onu açıyorsun 1 MS Oluyor dostum. Benimki dediğim gibi qg241ybii belki farklı açılıyordur sen de ama VRB Diye bir yer bulursan açarsın 1MS Yİ

Öncelikle merhaba ben de Acer QG241YBIi var belki aynı yerden açılıyorsa dediklerimi yap açılmıyorsa benim dediklerimi okumuna gerek yok.
1-monitörün arkasında tuş var oraya tıkla(belki sende farklıdır)

2-menüye gel.

3-oyun diye bir bölüm var ingilizcedir belki sen de Game diye bir bölüm var oraya geliyorsun.

4- vrb modu var onu açıyorsun 1 ms oluyor dostum. Benimki dediğim gibi QG241YBIi belki farklı açılıyordur sen de ama vrb diye bir yer bulursan açarsın 1ms yi.

Bu FreeSync ile aynı anda açılmıyor mu?
Öncelikle merhaba ben de Acer QG241YBIi var belki aynı yerden açılıyorsa dediklerimi yap açılmıyorsa benim dediklerimi okumuna gerek yok.
1-monitörün arkasında tuş var oraya tıkla(belki sende farklıdır)

2-menüye gel.

3-oyun diye bir bölüm var ingilizcedir belki sen de Game diye bir bölüm var oraya geliyorsun.

4- vrb modu var onu açıyorsun 1 ms oluyor dostum. Benimki dediğim gibi QG241YBIi belki farklı açılıyordur sen de ama vrb diye bir yer bulursan açarsın 1ms yi.

Kanka sana sorular soracağım bana bu monitör biraz sarı renkli gibi geldi senin ayarların nasıl ayarlarını benimle paylaşır mısın?

Çok geç gördüm sorular sorabilirsin.
Evet ilk aldığımda bana da öyle geldi.
1.soru hayır aynı anda çalışmıyor.
2.soru benim ayarlarım.
Gama 2.2 renk sıcaklığı sıcak.
Kontrast 63 parlaklık (kişiye özel)

Çözüm

Geri
Yukarı