Acer KG241qs 165Hz (144Hz) TN göz yoruyor

Dostum TN en iyi tepkime süresini veren panel tipidir ama bu işten para kazanmıyorsan bunun ne önemi var ki? Renk kalitesi çok kötü hatta iğrenç, hikayeli oyun zevk vermez, baş ve göz ağrıtabilir, film izlemek zaten işkence. Tavsiyem en iyi renk kalitesi olan ama öteki yönden diğer panellerden daha yavaş olan IPS paneldir, eğer bütçen yetmiyor ise VA panel de uygundur. VA panel ise TN ve IPS panelin ortasında bulunur rengi ve tepkime süresi olarak.
internette ve forumda bu ve buna benzer bazı söylemler ile karşılaştım (baş ağrısı ve göz ağrıtması tarzında) TN panellerde böyle bir durum varmı karşılaşan oldumu ?

internette ve forumda bu ve buna benzer bazı söylemler ile karşılaştım (baş ağrısı ve göz ağrıtması tarzında) TN panellerde böyle bir durum varmı karşılaşan oldumu ?
Abartı... Bu tip yorumları görende tn paneller siyah, beyaz sanacak. Yıllardır tn panel kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Gidip çok dandik bir monitör alırsan belki arkadaşın dediği gibi olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6:03 deki ips, tn farkına bak. Renklerde tn panel hatta daha iyidir.

Abartı... Bu tip yorumları görende tn paneller siyah, beyaz sanacak. Yıllardır tn panel kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Gidip çok dandik bir monitör alırsan belki arkadaşın dediği gibi olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6:03 deki ips, tn farkına bak. Renklerde tn panel hatta daha iyidir.
Şaka mısın dostum? TN panel nasıl daha iyi oluyor? Herhalde sen hiç görmedin canlı olarak IPS ile TN farkını.

Yeni konular

Geri
Yukarı