Acer laptop alınır mı?

Bütçe
27.000
Merhaba benim 27k bütçem var üniversiteye gidiyorum oyunda oynuyorum bu laptop iyi mi ya da bütçem bazında başka laptop öneribilir misiniz?

Hocam 3050 Ti bayağı zayif kalıyor ayni fiyata Acer'in bu modeli daha iyi işlemci konusunda biraz daha kötü ama farkli marka isterseniz opsiyon çok.

Hocam 3050 Ti bayağı zayif kalıyor ayni fiyata Acer'in bu modeli daha iyi işlemci konusunda biraz daha kötü ama farkli marka isterseniz opsiyon çok.
3050 Ti ekran kartlı bir laptopa bu para verilmez.
Sizin için en iyi tercih Asus ROG olacaktır.

genellikle cs valorant R6 Gibi işlemci bazlı oyunlar oynuyorum o yüzden ekran kartını pek önemsemedim

farklı marka olabilir ben acerinkini bulduğum için acer dedim illahaki acer olmasına gerek yok

3050 Ti ekran kartlı bir laptopa bu para verilmez.
Sizin için en iyi tercih Asus ROG olacaktır.

ayrıca 40k dan 27 k ya inmiş ben hemen şimdi değil 1-2 ay sonra alıcam o zamana kadar tekrar 40k olur fiyatı

farklı marka olabilir ben acerinkini bulduğum için acer dedim illahaki acer olmasına gerek yok

ayrıca 40k dan 27 k ya inmiş ben hemen şimdi değil 1-2 ay sonra alıcam o zamana kadar tekrar 40k olur fiyatı
Kur yükselirse dediğiniz gibi artar fiyatı.
Yerinizde olsam bir an önce almaya bakarım illa Asus ROG alın diye demiyorum genel olarak yarına bırakmamak gerekiyor.

Farklı marka olabilir ben acerinkini bulduğum için Acer dedim illaki Acer olmasına gerek yok.

Hocam benim 22K bütçe var bunu alacağım.
21kya en ucuz RTX3060'li laptop tam F/P ürünü RAM'i 16 yaptığım zaman cok temiz laptop geri kalan 6kyi da cebe atarsin temiz

Çok daha iyi fiyata Asus bilgisayarlar var. Eğer 3050Ti alıcaksan asus tavsiye ederim.

Geri
Yukarı