Acer laptopta sürücüler ve BIOS nasıl güncellenir?

Nazlı099

Yoctopat
Daha fazla  
Windows 11 Pro güncel bende ama hiç Acer'in modelin kendi sürücülerini ve BIOS'u yüklemedim yüklemem gerekiyor mu ve nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1690686

Görselde işaretlediğim gibi sürüm numarası yazmakta. İndirdiğiniz driverın da sürüm numarası sitede yazıyor. Bu şekilde teyit edebilirsiniz, kurulup kurulmadığını.
Güncel değil. :(

Eki Görüntüle 1690686

Görselde işaretlediğim gibi sürüm numarası yazmakta. İndirdiğiniz driverın da sürüm numarası sitede yazıyor. Bu şekilde teyit edebilirsiniz, kurulup kurulmadığını.
2022 yazıyor.

Ürününüzün adı: Acer TravelMate P215-53G değil mi? Yanlış atmadım herhalde.

Hata vermesi ilginç, akılma başka bir şey gelmedi.
Ben de anlamadım ama eski gözüküyor sürüm Windows 11 var şuan pro sitesinden sürücüleri yükleyip setuptan açıyorum elimden geleni yapıyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum

Hocam CMD'den kurmayın aygıt yöneticisine girin. Sürücü yükleyeceğiniz donanımın üzerine gelin sağ tık yapıp sürücüyü güncelle deyin. Ardından bilgisayarımdaki sürücülere göz ata tıklayın ve sürücüyü seçin sürücünüz kurulur.
Sürücü yok galiba o zaman güncel değil çünkü

Hocam CMD'den kurmayın aygıt yöneticisine girin. Sürücü yükleyeceğiniz donanımın üzerine gelin sağ tık yapıp sürücüyü güncelle deyin. Ardından bilgisayarımdaki sürücülere göz ata tıklayın ve sürücüyü seçin sürücünüz kurulur.

Bu şekilde deneyin bir de.

Geri
Yukarı