Acer mi Lenovo mu?

vini

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendime hem oyun hem okul için laptop alacağım, Acer Nitro 5 almayı düşünüyordum ama internette araştırdığımda anakartın yandığını yazmışlar şüpheye düştüm Lenovo daha mı iyidir?

Merhaba arkadaşlar. Kendime hem oyun hem okul için laptop alacağım, Acer Nitro 5 almayı düşünüyordum ama internette araştırdığımda anakartın yandığını yazmışlar şüpheye düştüm Lenovo daha mı iyidir?

Lenovo'nun soğutması daha iyidir. Vatandan neden bakıyorsunuz? İnternet sitelerinde daha uygundur.

Bu iki kıyaslama ve sizin şüpheniz doğrultusuna bakarsak Lenovo daha mantıklı bir tercih olur.
Şahsi fikrime izin verirseniz eğer bu 25K 27K bütçe aralığına daha iyi tercihlerde olur. HP, Asus gibi.

Lenovo donanım olarak daha iyimsi. Aradaki farka değer mi bilemiyorum, ama dediğiniz gibi Acer için bazı yerlerde yanma şikayetleri var. O yüzden benim tercihim Lenovo tarafında olacaktır. Ama en sonunda yine siz karar vereceksiniz.

Acer Predator 2019' um bu kış yandı. Neyden kaynaklı bilmiyorum. İlaven garantisi devam ederken bir konudan ötürü servise gönderince monitörün kasaya bağlandığı bir kısım da darbe almış ve bir kaç tırnağı kırılmış olarak gelmişti. Her anlamda kötü bir deneyim yaşamıştım.

Şuan Lenovo Legion 7 kullanıyorum, şu ana kadar bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Bu sıcaklara rağmen soğutma performansı gayet güzel.

İyi günlerde kullanın.

Lenovo ve Acer dururken HP ve Asus önermek nedir? İki marka da leşin leşi.
Görüşünüze saygı duyuyorum fakat mesajımda da belirttim. Şahsi fikrim.
Geçen yıl Lenovo Ideapad satın aldım ilk 5 ay gayet sorunsuz işlemlerimi gerçekleştirdim. Fakat sonrasında mavi ekran hataları, donanımsal zarar ve ekran kartımın 89 derecelere kadar çıktığını gördüm. 6 Ay önce ise HP Pavilion Gaming aldım ve şuan gayet memnunum hocam. İlk günki gibi performans alıyorum.

2019'dan beri Acer Nitro 5 serisine ait iki farklı dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Ekran kalitesini çok önemsemiyorsan öneririm. Soğutması oldukça iyi.

Geri
Yukarı