Elektronik Acer Nitro 16 13500H RTX 4050 27.799 TL!

Mobilite ihtiyacım olmasa ikinci elde bir bilgisayarlar dizilir ah ah. 4060 ile oynanıyor hocam ya Cyberpunk ultrada 100 FPS alan cihaz nasıl oynanmasın. 4060 VRAM sorunu çok yaşamıyor siz bir 2K 16inç ekranda 4070 8 GB VRAM kullanan insanlara sorun o VRAM sıkıntısını.
Yeni oyunlar için dedim Cyberpunk çıkalı oluyor baya. Ben aslında tam bir laptop aşığıyım, 4060'ı gömdüğüme bakma, cidden memnunum laptopumdan ama aynı @Senyör Kesada hocam gibi kırk yılın başında oyuncu cihaz istediğin zaman beklentin yüksek oluyor. Witcher 3 oynuyorum RTX'i kalite açamıyorum bana koyuyor mesela. Açsam da şehirde oluyor sana 30 fps dışarlarda 40 50 fps. FG ise gecikme veriyor arada sapıtıyor.

Laptop alıyoruz ve bedel ödüyoruz işte. Masaüstü toplasan 4070 sistem alacaksın minimum. Dediğim gibi laptop candır.

Yeni oyunlar için dedim Cyberpunk çıkalı oluyor baya. Ben aslında tam bir laptop aşığıyım, 4060'ı gömdüğüme bakma, cidden memnunum laptopumdan ama aynı @Senyör Kesada hocam gibi kırk yılın başında oyuncu cihaz istediğin zaman beklentin yüksek oluyor. Witcher 3 oynuyorum RTX'i kalite açamıyorum bana koyuyor mesela. Açsam da şehirde oluyor sana 30 fps dışarlarda 40 50 fps. FG ise gecikme veriyor arada sapıtıyor.
Yatağımın içinde yorganın altında laptop ile warband oynuyordum. Laptop rahatlığı bir başka artık günümüzdeki laptoplar masaüstüne yetişti ya eskisi gibi sıcak tutmuyorlar ama 75 derece laptop mu olur. 😃

Ben muhtemelen AAA hikayeli oyunları çok oynamam bile hem zaman ve odaklanma sıkıntım var. Bir de pahalılar 😃. Hem küçüklükten kalma bir isteğim var içimde, hem de oyun geliştiriciliği de düşünüyorum çok kararsız kalıyorum. Bir yandan Ultrabook artıları. Yazı tura mı atsam ne yapsam 😀

Yatağımın içinde yorganın altında laptop ile warband oynuyordum. Laptop rahatlığı bir başka artık günümüzdeki laptoplar masaüstüne yetişti ya eskisi gibi sıcak tutmuyorlar ama 75 derece laptop mu olur. 😃
Gerçekten öyle, laptoplar masaüstünü yakaladılar.

Ben muhtemelen AAA hikayeli oyunları çok oynamam bile hem zaman ve odaklanma sıkıntım var. Bir de pahalılar 😃. Hem küçüklükten kalma bir isteğim var içimde, hem de oyun geliştiriciliği de düşünüyorum çok kararsız kalıyorum. Bir yandan Ultrabook artıları. Yazı tura mı atsam ne yapsam 😀
Heh ! İşte senin için mesela bu konudaki Acer bile olabilir. 😉
Yeter ki ne istediğinden emin ol. Gerisi nasıl cihaz olursa olsun gelir.

Yurt dışında olan 14700HX modelleri bekliyorum Nitro 16 icin, Victus'a büyük bir darbe vurur eğer Türkiye'ye gelirse. 8. nesil AMD işlemciler pek beklediğim gibi gelmedi, doğrusu HS serisi tatmin etmedi. Ama dediğin gibi 13700H alacağıma 7840HS tercihim olurdu benim de.
İlgi çekici, Temmuz ayı gibi geldi diyelim bu sefer de 2025 5000 serisi modelleri beklesem mi diye düşünürüm. Şimdilik 2014 macbook pro kullanıyorum.

Evet o da aklımda ama pil süresini bilmiyorum.

@Artoria Pendragon günlük işlerde, sosyal medya surf yaparken filan 5 6 saat götürür mü?
Kendi laptopumda MUX kapalı, güç tasarrufu parlaklığı da epey kısıyorum 4 saate yakın uzadığını gördüm ama 1 sekme kullanmıştım Google'yi. Google tam bir batarya sömürcüsü hele YouTube aman aman fanları çalıştırtıyor 1080p video. O yüzden Acer'in bataryası kaç w bilmiyorum ama 60W ile ben böyleysem sen belki 5 6 saati görebilirsin.

Laptop öyle bir kısıyor ki ama batarya harcamayacağım diye resmen fanda bile cimriliğe başlıyor naza geliyor.😂

İkisini de istiyorum 😃😃😃
İkinci el Zeyphrus mu alsam ne yapsam bilemedim 😃

AMD HS modelleri daha az watt çekiyor ya sanırım 5 saate çıkıyor Nitro 16'lar. Zephyrus'lar gördüğüm en güzel tasarımlardan birisi ya çok güzel cihaz. Ama uzun süre şarj istiyorsan harici grafik biriminden vazgeçeceksin ya da 2050 45W falan modellerinden birisi olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD HS modelleri daha az watt çekiyor ya sanırım 5 saate çıkıyor Nitro 16'lar. Zephyrus'lar gördüğüm en güzel tasarımlardan birisi ya çok güzel cihaz. Ama uzun süre şarj istiyorsan harici grafik biriminden vazgeçeceksin ya da 2050 45W falan modellerinden birisi olacak.
Acaba harici ekran kartı olmadan Unity ve UE'de üzülür müyüm?

Yeni konular

Geri
Yukarı