Elektronik Acer Nitro 16 4060 7840HS 36.699 TL!

En alınabilir model 33 binden başlamakta fakat Nitro 16 çok daha sağlam bir model. 400 nit %100 sRGB panel, 90wh batarya, sıvı metal ve iyi soğutmayla öne çıkıyor.
Sıvı metal stok halde geldiğinde kısa devre riski ortadan kalkıyor mu?

Tüm özellikleri birbirinin neredeyse aynısı olmasına rağmen Victus almak yerine 2k fazla verip Nitro aldım. Nitro'nun kalitesi tartışılmaz.
1 Yıldır Victus 16 kullanıyorum, soğutmasına iyi diyebilirim fakat işlemcisi kısıtlanmış, malzeme kalitesi kötü. Memnunum diyebilirim işimi görüyor.

Nitro 16'nın RTX 4050'li modelini arkadaşıma önermiştim aldıktan sonra güncelleme vs konusunda anlamadığı için bir gece cihaz bende kaldı ve inceleme fırsatım oldu yani performans olarak yukarıdakinden daha geride bir cihazdı. Açıkçası Nitro 16 tasarım olarak biraz daha kaba bir cihaz ancak tok hissettiriyor. TUF A15'in bana göre belirgin tek artısı batarya performansı, ben 34500e aldım bir de düşürmem sebebi ile 1400TL'ye üst kapağı değiştirdiğim için satıp geçmem beni maddi olarak ciddi zarara sokar ancak sizin için makul olabilir. Ryzen 7 7735HS işlemcisi RTX 4060 için çok da verimli bir işlemci değil, özellikle Valorant gibi oyunlarda bunu bariz belli ediyor ben bunu biliyordum alırken ancak batarya performansı için yönelmiştim.
nitro 16 nın 4050 li versiyonunun performansı biraz düşük işlemci bazlı oyunlarda baya farkediliyor

Hocalarım; @Artoria Pendragon @Xevanior
Linkteki ürünü satın almıştım 2-3 gün kadar önce. Cayma hakkım da bulunuyorken ürünü iade edip bunu almalı mıyım?
Hiç düşünme, kutuyu açmadan cihazını iade et ve nitro 16 al.
Kasa kalitesi ve 16 inch ekranı ile seni sonuna kadar mutlu edecek bir cihaz.

Alacaklar için Nitro 16 ile alakalı ufak bir bilgilendirme yapmak lazım, ekran boy oranı sebebi ile bir dönemin kare Philips internet kafe monitörlerini andırıyor. Uzun yıllar normal formda laptop kullananlar için görüntü biraz garip gelebilir ve eski nesil oyunları genellikle oynuyorsanız bazı eski oyunlarda bu en boy oranı sebebi ile kenarlarda ya da alt ve üst kısımda bir miktar siyah bar oluşuyor.
Haricinde güzel cihaz, özellikle Ryzen 7 7840HS işlemcisi ile RTX 4060'ın performansı çok daha tatmin edici olacaktır, şu anki cihazımı almamış olsam bunu seçerdim.
Ben 15.6 inch Asus laptoptan Nitro 16'nın bu sürümüne geçtim. Cs 1.6 dahil hiç bir oyunda bahsettiğiniz problemi yaşamadım. Ekranda belirttiğiniz gibi tuhaf gelmedi hiç bir şekilde, belkide önceki kullandığınız bilgisayar ile alakalı bir durumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı