Elektronik Acer Nitro 16 4060 7840HS 36.699 TL!

Yalan konuşuyorsun sözümü geri aldım ve özür dilerim. Madem ispatı var paşa paşa hatamı kabul ederim.

Ama öyle bir izlenim aldım ki bu kadar izaha rağmen gelen yanıtlar bana sallıyormuş gibi geldi.

Peki şunu sorayım Aceri 16.10 diye istemedin Victusu neden iade ettin?

Hangi cihaz? Biri bizanstan kalma diğeri ideapad gaming 3 onu soruyorsan ghosting yok 165 hz olan model.

Acer Nitro 16

Yalan konuşuyorsun sözümü geri aldım ve özür dilerim. Madem ispatı var paşa paşa hatamı kabul ederim.

Ama öyle bir izlenim aldım ki bu kadar izaha rağmen gelen yanıtlar bana sallıyormuş gibi geldi.

Peki şunu sorayım Aceri 16.10 diye istemedin Victusu neden iade ettin?

Hangi cihaz? Biri bizanstan kalma diğeri ideapad gaming 3 onu soruyorsan ghosting yok 165 hz olan model.

Bu arada ekranın %100srgb, 400nit parlaklık ve 3ms 165hz olması büyük avantaj cidden renkler vs güzel görünüyor panel kaliteli lakin dediğim gibi ekran oranı hoşuma gitmemişti. Yorumun için teşekkürler 👌🏻

Yorumlarda çok şikayet var panelden dolayı ışık sızması vs. bir ürün ucuz olunca F/P olmaz biraz araştırın sonra karar verin istiyorsanız gerçi satıcı Hepsiburada ne kadar sıkıntı çıkarır orasını bilemem.

Yorumlarda çok şikayet var panelden dolayı ışık sızması vs. bir ürün ucuz olunca F/P olmaz biraz araştırın sonra karar verin istiyorsanız gerçi satıcı Hepsiburada ne kadar sıkıntı çıkarır orasını bilemem.
IPS panellerin hepsinde var ışık sızması. Ürünü aldıktan 2 gün sonra fark edebildim ışık sızmasını kameranın sağ altında dikkatli bakınca anlaşılıyor. Diğerlerinde de genelde tam burda ışık sızması oluyor kapağa baskı uygulamamak gerek. Bence laptobun tek sorunu var o da WiFi bağlantısı. Telefonun çok iyi çektiği yerde laptobun çok dalgalanıyor fiber altyapı da 1 mbps downloada düştüğü oluyor bazen 80'e çıkıyor. Eski bir Asus laptobum var aynı konumdayken Asus laptop daha iyi çekiyor mesela anlamadım bu işi.

Arkadaşlar ben ssdyi yükseltmek için Fury Renegade aldım ama ssd disk yöneticisinde gözükmüyor. Ne yapabilirim? VDM ayarı denilmiş bazı yerlerde ama ben biosta ctrl+s yaptığımda o ayar çıkmıyor.

Victus 16 var elimde. Nitro Ekran, ses, sıcaklık, olarak daha iyi. Ama Victusa göre kaba ve sarj aletide çok kaba. Fan sesi maxa alınca çok fazla oluyor. Kasa niyetine kullanacak olanlar alabilir. Ama sürekli taşıyacak biri iseniz yorar gibi Hp Omene yönelebilirsinuz.

Victus 16 var elimde. Nitro ekran, ses, sıcaklık, olarak daha iyi. Ama victusa göre kaba ve şarj aletide çok kaba. Fan sesi maxa alınca çok fazla oluyor. Kasa niyetine kullanacak olanlar alabilir. Ama sürekli taşıyacak biri iseniz yorar gibi HP Omen'e yönelebilirsinuz.

Bir şey sormak istiyorum bu SSD Nitro ile uyumlu mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı