Acer Nitro 16 AN16-41 alınır mı?

Bütçe
30.000

Furkann566512

Decapat
Daha fazla  

Bu laptopu almak istiyorum, fiyatını hak ediyor mu sizce artıları eksikleri neler? Ayrıyeten ürün Advanced Optimus olarak geçiyor MUX Switch'in daha fazla performans verdiği söyleniyor ama kafam birazcık karışık. Onun dışında ekranın 165Hz 3ms G-Sync olması beni etkiledi şu an kullandığım laptopta MUX Switch yok G-Sync de yok oyunlarda ekran yırtılması yaşıyorum. Bu laptop beni etkiledi fiyatına göre alınır mı?

30k bütçeye daha iyi laptop var dediğiniz MUX Switch'li laptoplar önerebilirsiniz.

Alınır ama sizin attığınız link üzerinden alınmaz.

Pazarama sitesine güvenmiyorum dersen idefix ya da Hepsiburada üzerinden alabilirsin.

Alınır ama sizin attığınız link üzerinden alınmaz.

Pazarama sitesine güvenmiyorum dersen idefix ya da Hepsiburada üzerinden alabilirsin.

Alınır bence, 32GB ram var tek fark olarak ve 32GB çift kanal ram ücreti
1710103108925.png

Tabii 16GB var sizde de 16GB nin fiyatını düşersek
1710103133732.png

1971TL fark var.

16GB ram ile 32GB arasında 2300TL fark var. 300TL fark koyarak fabrika çıkışlı 32GB ramlı alıyor arkadaş. Bence değmez. Arkadaş kendi attığını almalı.

Ben sıfır OMEN 15 EN1006NT modelini aldım RAM miktarım 16 ve yetmemeye başladığı bir gerçek. Elimde fazla 2 slot olsa 32 yapacağım fakat 32 yaptıktan sonra eski 16GB yi ne yapacağım bilmediğimden yükseltemiyorum. Ben olsam 32 alırdım.

Alinir islemci ekran karti ve sogutma si iyi diger laptop lar gibi isinmiyor o kadar .
Katılıyorum Nitro 16 da "Termal macun yok." "Sıvı metal var."

Kararımı verdim 16 GB versiyonunu alacağım arada 3K fiyat farkı var 1.5 RAM alır 1.5 da cebime kalır bir de sıvı metal termal macuna göre daha mı iyidir?

Kararımı verdim 16 GB versiyonunu alacağım arada 3K fiyat farkı var 1.5 RAM alır 1.5 da cebime kalır bir de sıvı metal termal macuna göre daha mı iyidir?
Evet iyi fakat ileriye dönük olsun istiyorsanız 32 alın. Ben 16gb aldım ve eski ram ler yazık günah olacağından yükseltemiyorum. Almışken 32 alın derim.

Ben sıfır OMEN 15 EN1006NT modelini aldım RAM miktarım 16 ve yetmemeye başladığı bir gerçek. Elimde fazla 2 slot olsa 32 yapacağım fakat 32 yaptıktan sonra eski 16GB yi ne yapacağım bilmediğimden yükseltemiyorum. Ben olsam 32 alırdım.

Katılıyorum Nitro 16 da "Termal macun yok." "Sıvı metal var."
Sıvı metalin ömrü ne oluyor hocam? Termal macunu atıyorum 2 veya 3 sene sonra yeniliyoruz, sıvı metal yenileniyor mu süresi ne? Ya da kullanıcının değiştirebileceği bir metot mu?

Hatta en önemlisi termal macun mu sıvı metal mi?

Hatta en önemlisi termal macun mu sıvı metal mi?
Tartışmaya kapalı konu... Sıvı metal en iyisi.
1710191527746.png

Tabii 5-6 sene gitmez. 3 sene kadar sonra açıp tozunu alman gerek peteklerin vs. Eğer bakırı sökmeden alırsan tekrar macun/metal sürmen gerekmez.

Dediğim gibi ben olsam 32GB ram alırım ve takviye depolama. 512GB benim PC de ve 3-4 oyun programlar ile şuan da doldu alanım. Düşünüyorum 1TB HDD mi alsam taşınabilir yoksa M2 alsam mı. HDD alırsam çektiğim videoları içerikleri taşıyabileceğim diye bakınıyorum :D Almışken iyisini al sonra uğraşma yani.

Hatta sana şunu söyleyeyim, kendi laptopum için araştırma yapıyorum 1-2 aydır. Sıvı metal sıkmak için, bozulur ve elimde kalır diye 2 aydır şakasız araştırıyorum. :D

Son düzenleme:
Tartışmaya kapalı konu... Sıvı metal en iyisi.
Eki Görüntüle 2138922

Tabii 5-6 sene gitmez. 3 sene kadar sonra açıp tozunu alman gerek peteklerin vs. Eğer bakırı sökmeden alırsan tekrar macun/metal sürmen gerekmez.

Dediğim gibi ben olsam 32GB ram alırım ve takviye depolama. 512GB benim PC de ve 3-4 oyun programlar ile şuan da doldu alanım. Düşünüyorum 1TB HDD mi alsam taşınabilir yoksa M2 alsam mı. HDD alırsam çektiğim videoları içerikleri taşıyabileceğim diye bakınıyorum :D Almışken iyisini al sonra uğraşma yani.

Hatta sana şunu söyleyeyim, kendi laptopum için araştırma yapıyorum 1-2 aydır. Sıvı metal sıkmak için, bozulur ve elimde kalır diye 2 aydır şakasız araştırıyorum. :D
Hocam Acer Nitro 5 AN515-44 kullanıcısıyım, satıp üstüne para koyup Acer Nitro 16 almak istiyorum. Bu model çok hoşuma gitti. 90w/hr bataryası var testlerde çok iyi görünüyor. Elimde hali hazırda sıfır Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD'de var aldığımda takacağım. Sadece linkteki 32 GB RAM olan 4050'li versiyon mu, yoksa kendimi tam zorlayıp 4060'lı versiyon mu alsam kararsızım.

İncelemelerini izledim ama sizde bilgili birine benziyorsunuz model hakkında, alınabilirlik konusunda bir şüpheniz veya beğenmediniz bir olayı var mı bilgisayarın? Fikrinizi duymak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı