Acer Nitro 16 AN16-41 mi Victus 16 S0050NT mi?

Acer Nitro

Victus 16

Bütçe 30-40 arası 40 a yaklaştıkça zorluyor ekstra monitör de almayı düşünüyorum çünkü.

Ryzen 7 düşünüyordum, linklerini şimdi attım.

Zorluyor maalesef

Koydum linkleri
Nitro.

Çok net oldu. Neden olduğu hakkında da bilgilendirebilir misin kısaca.

Ben Acer Nitro 16'yı aldım 38 bin TL'ye 32 GB ramlisini daha oyun falan oynamadım ama ekran sgrbsi %100 HP Victus'un ise %45 bayağı renk farkı olacaktır benim hiç hoşuma gitmezdi o yüzden Acer öneririm. Daha oyun indiremedim performansını söyleyemem ama bir tane video var onu atayım oradan izle. Acer ağır bu ara da adaptörü de ağır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Acer Nitro 16'yı aldım 38 bin TL'ye 32 GB ramlisini daha oyun falan oynamadım ama ekran sgrbsi %100 HP Victus'un ise %45 bayağı renk farkı olacaktır benim hiç hoşuma gitmezdi o yüzden Acer öneririm. Daha oyun indiremedim performansını söyleyemem ama bir tane video var onu atayım oradan izle. Acer ağır bu ara da adaptörü de ağır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nerden aldıysan linkini atar mısın. Nitronun da 1 hafta önceye göre fiyatı artmış sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı